Styl

5. července 2015 09:00

Lenka Zajícová

Zahajovací ceremoniál v Karlových Varech (2.díl)

Zahajovací ceremoniál v Karlových Varech (2.díl)

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Libuše Šmuclerová s dcerou

Libuše Šmuclerová vyvedla na červený koberec svoji dospívající dceru Justinu. Dámy byly zahaleny do něžných smetanových rób, se kterými neudělaly tu sebemenší chybu.
 Model Libuše Šmuclerové byl dokonalý. Střih sedl jako ulitý, barva v kombinaci s luxusním materiálem a jednoduchým střihem neměla chybu. Rafinované psaníčko pak bylo třešničkou na dortu dokonalosti. V jednoduchosti je krása a v tomto případě to platilo dvakrát. Justina vsadila na šaty, které jsou svěží a dívčí. Letní šaty působily nenuceně a skvěle se hodily k dospívající mladé slečně. Justina nevypadá strojeně, ale zároveň skvěle ladí se svojí matkou. Obě tak jednoznačně získávají plných 100 %.

Bára se hodila do lesku... bohužel až moc

Vycházející hvězdička Bára Mottlová ušla velký kus cesty. V minulosti se svým stylem hodila spíš jako atrakce k pouťovým labutím. Dnes však v drtivé většině řádně zdobí červený koberec s notnou dávkou stylu. Barva tohoto modelu je skvělá, drobné herečce, která poslední dobou výrazně zhubla, sluší. Jediné, co bych vytkla, je střih, který by mohl lépe sedět na zádech. Ani volba materiálu není nejlepší. Sukně se leskne jen o něco víc než disko koule. A to nechcete….

Berenika je ve vatě!

Berenika Kohoutová vsadila na model ve zcela nepřehlédnutelné barvě růžové. U tohoto odstínu je volba doplňků velice důležitá. Berenika však sáhla po lodičkách v tělové barvě, a tak se vyvarovala faux pas. Lodičky prodlužují nohy a nijak výrazný odstín růžové nedráždí.

Sdílejte článek
Štítky krása rituál styl Karlovy Vary Berenika Kohoutová červený koberec Libuše Šmuclerová

Přečtěte si také