Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Hvězdou Shakespearovských slavností bude krásná Tereza Voříšková. Zahraje si Julii

skrivaa. Publikováno: 24.06.2015
Shakespearovské slavnosti se blíží a kdo ještě nemá lístky, měl by si rychle pospíšit. Každoročně je vyprodáno a letos tomu nejspíš nebude jinak. Hvězdou tragédie Romeo a Julie totiž bude krásná Tereza Voříšková.

reklama

Herečka Tereza Voříšková, která si zahrála třeba ve filmu Bobule nebo Alois Nebel, prý nikdy po roli Julie ve světoznámé tragédii Williama Shakespeara netoužila. Tedy až do své nedávné návštěvy Verony, kde si stoupla pod slavný balkon. Shodou okolností nebo jen náhod roli nakonec dostala. "Ve Veroně mě poprvé v životě napadlo, že bych si Julii chtěla zahrát. A týden potom mi producent Lubor zavolal a nabídl mi tu roli," směje se Voříšková.

Ani její divadelní partner Jan Sklenář neměl roli hned jistou. "U nás v divadle v Hradci Králové hraju starého Kapuleta a bylo mi řečeno, že Romea určitě hrát už nemůžu. A do půl roku mi zavolali, jestli bych ho přece jen nezkusil."

Zkoušky jsou ale prý velmi náročné. Herci zkoušejí mnohdy i do brzkých ranních hodin a nemají moc času na odpočinek. Tak snad to přinese ovoce a slavnosti se povedou!

Lucie Vondráčková porodila!

VIDEO: Lucie Vondráčková porodila syna Adama! Hokejista Plekanec je podruhé otcem

VIP - Svatby s Leošem

VIDEO: Leoš Mareš se oženil s Petrou Faltýnovou na rozkvetlé louce!

reklama