Videa

22. března 2017 13:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Skandál v Prostřeno! Pavel vyhodí Karla kvůli sprostým nadávkám z bytu! Vadí mu snad jeho nemoc?

Tohle oblíbený pořad nepamatuje!

Šílený týden soutěže Prostřeno! plný vyhrocených situací pokračuje a dnes bude panovat u večeře opravdu dusná atmosféra. Dojde totiž ke konfliktu mezi dnešním hostitelem Pavlem a Karlem, který tvrdí, že má Tourettův syndrom a nekontrolovaně kvůli němu vykřikuje sprostá slova. Na večeři přijde pozdě a od začátku mezi nimi panuje napjatá atmosféra.

Karel totiž všem ohlásí, že se necítí dobře a pořádně neochutná ani jedno z Pavlových jídel. Ani ten se ovšem nechová příliš podle etikety. Celé jeho menu je totiž prakticky koupené a o vaření opravdu příliš není. Připraví jim pak například polévku z kelímku či guláš z konzervy. K Pavlovi se pak celý večer chová hrubě a jeho nadávky si bere osobně. Na mikinu mu bez omluvy vyleje guláš a celý večer nenápadně popíjí ve značné míře alkohol.

Nakonec se proto oba pohádají, Pavel mu vytkne, že by svůj stav mohl přece jen více kontrolovat a nakonec ho za podpory Lindy vyhodí z bytu! Zatímco zbytek soutěžících nadále večeří, Karel sedí na schodech a hrubě nadává. Co si o situaci myslíte vy? Zachoval se Pavel naprosto neslušně, nebo Karla vyhodil zaslouženě?

Nový díl pořadu Prostřeno! uvidíte na Primě dnes v 17.35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také