Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zlatá Pecka již podvacáté a nově s televizí PRIMA!

pruchol. Publikováno: 02.02.2015
Reklama - pro někoho z diváků nutné zlo, pro jiné malý film, na který se rádi podívají - hlavně, když má nápad! A právě kreativita v reklamě se bude letos už po podvacáté oceňovat v anketě "Prima Zlatá pecka", ve které jsou nominovány mimo jiné i tváře televize Prima.

reklama

Reklama je velká výzva! Své o tom vědí jak herci, zpěváci, moderátoři, ale také sportovci. Do natáčení reklamy se pustili i Karel Gott, Pavel Liška, Leoš Mareš, Jan Kraus a další. A jaké k tomu měli důvody? Budete se divit, ale nejsou to jen vysoké honoráře.

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace v rámci soutěže kreativity v reklamě Prima Zlatá pecka ve spolupráci s Hereckou asociací a FTV PRIMA vyhlásila historicky první anketu „O nejoblíbenějšího herce a herečku v reklamě“. Short list reklamních spotů a jmen herců najdete

TADY

Ceny těm nejlepším budou předány 25. února v Klubu Lávka na slavnostním gala večeru Prima Zlatá pecka 2014. Více informací na www.acra-mk.cz.

Další zajímavosti:

Video VIP zprávy: Karel Gott se pro charitativní kalendář "Je Prima být spolu" nechal nafotit s celou rodinou

Jak sladit čtyři lidi dohromady? Gott chtěl duchaplnější kalendář

Cestou na Kapverdy slečny samozřejmě udělaly, co Leoš chtěl - selfíčko v letadle

Leoš Mareš o České Miss 2015: Nevím přesně, jaká by měla být, ale určitě bych nevybral správně

Leoš Mareš se vyjádřil jasně:-) Je náš!

Moderátor Leoš Mareš je PRIMA a konkurenci odmítl!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Jak vybočit z řady? Díky reklamám na dopravních prostředcích

reklama