6 věcí, které byste jí NIKDY neměli dělat, když vám právě poskytuje ORÁLNÍ sex

Pokud si užíváte, když vám partnerka poskytuje orální sex, musíte si tohle přečíst.

Stejně jako je umění poskytnout kvalitní orální sex, je umění si tuhle životní slast „nechat“ poskytnout. Slyšíte správně, pánové, tohle je 7 důležitých věcí, které nesmíte partnerce nikdy dělat, když vám právě dělá době.

1. Netlačte jí hlavu dolů

Tohle už jste určitě někdy slyšeli. Zaprvé je to neslušné, zadruhé to dělají jenom v pornu a zatřetí prostě NE!

2. Nezírejte na ni

Nikdo, opakujeme nikdo, nedokáže ovládat svůj výraz, když mu zrovna partnerka dělá dobře skrz olizování jeho penisu. Jestli se tedy něčemu chcete vyhnout, tak je to definitivně moment, kdy zvedne hlavu a spatří váš trapný a slovy nevyjádřitelný pohled.

3. Nehlaďte ji po zádech

Proč? Protože je to divný. Nejste její taťka, tak se podle toho chovejte. Hladit po zádech můžete třeba vašeho psa.

4. Nevrážejte jí ho do úst

Tady je dobrý tip, který vaše přítelkyně jistě ocení! Zkuste při tom zůstat v klidu a nevrážet jí penis do úst. Ano, chápeme, že je to dobrý pocit – pro vás. Pro ni už zdaleka tolik ne.

5. Neudělejte se bez varování

Víte, co je horšího než muž, který je během orálního sexu celou dobu zticha (mimochodem taky malý zločin)? Muž, který se ženě udělá do úst, aniž by jí předtím dal nějaké varování. Je to zkrátka slušnost, buďte k partnerce trochu ohleduplní.

6. Vždycky buďte připraveni vrátit laskavost

Poslední a nejdůležitější bod. Udělala vám dobře? Paráda! Teď je ale řada na vás, takže se vzchopte a odevzdejte ten nejlepší výkon, jakého jste schopní. Můžete to třeba brát jako soutěž. Kdo z vás bude mít větší orgasmus. Jestli ona, vyhráli jste.

Tohle je 15 nejvíc sexy MILFek z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis vztah rady orální sex partnerka tipy

Přečtěte si také