Tohle je 10 populárních sexuálních tipů, které vám ale mohou ohrozit zdraví!

Ne vše, co vidíte ve filmech, se vyplatí zkoušet i v reálu.

Existuje mnoho sexuálních tipů, mezi nimiž jsou i desítky takových, které znamenají pro člověka skutečné zdravotní riziko. Protože když ty věci zní nebezpečně, nehygienicky a nepříjemně, tak obvykle nebezpečné, nehygienické a nepříjemné budou. A co do této kategorie patří?

Sex v horké vaně nebo vířivce

Ok, zní to dost romanticky, ale když si představíte, že ve vodě kolem vás víří kromě bublinek a pěny i neuvěřitelné množství bakterií a nejrůznějších (nejen) kožních pozůstatků jiných lidí, chuť vás možná přejde.

Hrátky s jídlem

Najde se nějaké jídlo, které není lepkavé, slizké, hrudkovité, mastné, škrábavé nebo se nerozteče hned po vyndání z ledničky? Pokud ne, rozhodně by se nemělo roztírat po těle.

Sex na pláži

Taková romantika! Slunce zapadá, pláž u moře se pomalu vylidňuje a vy si to rozdáváte se svým partnerem nebo partnerkou přímo na teplém písku. Právě ten hlaďoučký písek vám ale při sexuálních hrátkách způsobí pěkné odřeniny a když se dostane také do vašich pohlavních orgánů, projdete si opravdovým peklem.

Hrátky s ohněm

Tající vosk a hořící svíčky mohou být romantickým doplňkem. Jako problematičtější se jeví hrátky se sirkami nebo s otevřeným ohněm, který má způsobovat iluzi nebezpečí. Tato iluze ale nemusí být iluzí a během postelových hrátek si určitě nechcete přivodit popáleniny třetího stupně.

Hrátky s nožem

Nezapomínejte, že nůž může být někdy skutečně ostrý! A může bodat! A řezat!

Dušení

Když vypadá sex spíš jako vražda, obvykle to nic bezpečného pro vaše zdraví nebude!

Anální sex (když si nedáte pozor)

Právě anální sex je totiž skvělým způsobem, jak dostat bakterie z jedné části těla do té, kde by se určitě vyskytovat neměly. A to určitě nechcete!

Mile High Club (Sex v letadle)

Tohle je asi klasika všech sexuálních dobrodruhů! Kdo ale alespoň jednou v životě navštíví záchod v letadle, hned zjistí, že prostor je skutečně velmi omezený. A válet se po podlaze letadla nebo lízat stěnu na toaletách není asi nic, na co by pak člověk s radostí vzpomínal.

Road Head (Sex během jízdy autem)

Jedno z pravidel v autoškole by mělo znít: Nikdy neřiďte, když vám právě někdo dělá orální sex. Pro vás i spolucestující je to pravděpodobně stejně tak nebezpečné, jako kdybyste řídili navátí.

Sex v záchodových kabinkách

Nikdy byste neměli mít sex na místech, které vyžadují, abyste si umyli ruce, když je opouštíte. Také není příliš hygienické mít sex někde, kam chodí ostatní lidé vylučovat.

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také