Toto je 5 znaků, že váš penis není v pohodě! Na co byste měli dávat pozor, aby byla vaše chlouba zdravá?

Na svoje nádobíčko si musíte dávat pozor. Následující věci se totiž mohou stát a rozhodně nebudou příjemné.

Podrážděná kůžeNemusí to znamenat nic závažného, ale může to být příznak počínající rakoviny penisu. Největší riziko hrozí mužům nad sedmdesát let, ale může se to stát i mladším mužům. Rakovina může vést až k úplné amputaci penisu.

Napnutá kůže a bílé flekyPokud se vám objeví jedno nebo druhé na žaludu a zároveň cítíte potřebu zatlačit, když močíte, můžete mít dost nepříjemnou nemoc, jejíž ignorování může vést až k rakovině penisu nebo zablokování močové trubice. To opravdu nechcete.

Tenhle chudák si za problémy s penisem mohl sám. na chloubě se mu zasekl erekční kroužek. Podívejte, jak ho lékaři zachraňovali:

Zahnutí penisuMírné zahnutí je přirozené, ale pokud se zvýrazňuje, můžete trpět Peyronieovou nemocí. Ta může způsobit i ohnutí penisu do tvaru bumerangu. Ohrožuje muže zejména nad 40 let.

Krev v močiPokud ji tam zpozorujete, můžete mít ledvinové kameny, ale stejně tak vám hrozí rakovina, měli byste proto hned zajít za lékařem.

Bulky na varlatechTy signalizují rakovinu varlat, která naopak postihuje mladší ročníky. Až 99 procent případů tohoto typu rakoviny se dá vyléčit. Lékaři proto doporučují si jednou za měsíc v horké sprše sáhnout dolů a zjistit, jestli máte všechny v normálu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také