VELKÝ PŘEHLED porna roku 2016! Co jsme vloni sledovali nejvíce a kolik procent žen se dívá na péčko?

Jaká kategorie vládla roku 2016 a jak moc se na filmy pro dospělé dívaly ženy, které tvrdí, že je nesledují? Tohle odhalily nové statistiky.

Hned na začátek nás může šokovat, kolik dní jsme strávili sledováním porna. PornHub zveřejnil číslo, které bere dech. Za rok 2016 jsme nasledovali celkem 191 625 000 dnů, což dělá více než 5 tisíc století! Stránka sečetla veškerý čas, který její uživatelé věnovali sledování porna a výsledek byl na světě.

Nejvíce porna na hlavu se sleduje v anglicky mluvících státech s USA na vrcholu. Do top pětky se ale také dostal Island.

Grafy a mapy najdete v galerii:

První místo v hledání videí patří kategorii lesbiček. Ty převálcovaly i nevlastní mámy (step mom) a MILFky. Čtvrté místo patří teenagerkám a páté nevlastním ségrám. Největší propad zaznamenal squirt, který spadl o jedenáct příček na 19. místo v žebříčku oblíbenosti. Že letošek ale patřil lesbám dokazuje i razantní vzestup kategorie „lesbians scissoring“, která se dostala na 15. místo (postoupila o 28 příček).

A kolik procent žen sleduje porno? Toto číslo se různí podle regionů, ale dá se říct, že v Latinské Americe se ženy na filmy pro dospělé dívají velice rády. Absolutním vítězem je Mongolsko, kde ženy ve sledování porna válcují muže. Česko podobně jako USA a většina Evropy je pod průměrem. Z uživatelů PornHubu netvoří ženy ani čtvrtinu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také