TopStar

26. června 2018 08:10

Přírodu neobelstíš: Hvězdy s nepřitažlivými vnadami

Mnohé ženy ze světa šoubyznysu volí na společenské události pořádně hluboké dekolty. Ne všechny si to ale mohou dovolit. Některé dámy z našeho seznamu se rozhodly se svým nepříliš atraktivním hrudníkem smířit, jiné ho zas vylepšit za pomoci plastických chirurgů. Ani jeden z případů ale není moc přitažlivý.

I když by si to dovolit neměly, některé dámy pokračují nosit hluboké výstřihy a drobné bikiny. Dámy, co kdybychom i my přestaly trpět komplexy a nosily, co se nám zlíbí?

Natalie Dormer

Hvězda seriálu Tudorovci a Hra o trůny se hlubokých vystřihů a absence podprsenky rozhodně nebojí, i když její unavený hrudník si vyloženě žádá spodní prádlo. Zdá se ale, že herečce vše vyhovuje. Natalie se často objevuje na plátnech nahá a dokonce na veřejnosti jen zlehka zahalená.

Jessica Alba

Jessica Alba je jednou z nejkrásnějších hereček Hollywoodu. V jednom z rozhovorů se dokonce přiznala, že byla se svým vzhledem vždy spokojena. Vše se ale změnilo po porodu druhého dítěte. Kvůli krmení se vnady Jessicy výrazně zmenšily a povisly.

Lady Gaga

Zpěvačka si v pikantních outfitech vyloženě libuje. Spatřit proto Gagu na červeném koberci bez dekoltu je téměř nemožné. Přitom všem si ale extravagantní dáma hudebního šoubyznysu takové výstřihy moc dovolit nemůže. Zpěvačka několikrát zmiňovala, že je se sebou spokojená a k plastickým chirurgům se rozhodně nehrne.

Lindsay Lohan

Dekolt jedné z nejbouřlivějších dam světového šoubyznysu je skromně řečeno smutný. Herečka podstoupila několik plastických operací, aby se svými vnady něco udělala. Vypadá to ale, že je to stále horší.

Ivanka Trump

Před více než 10 lety podstoupila dcera prezidenta Spojených států operaci zvětšení hrudních partií. Něco se ale pokazilo a pravé prso je ve výsledku podstatně větší než levé. Ivanku to ovšem netrápí a nosí hluboké výstřihy i nadále.

Tara Reid

Vnady herečky Tary Reid vypadaly kdysi fantasticky. Ta se ale rozhodla jim přidat na objemu a obrátila se na plastické chirurgy. A pak ještě jednou. Výsledek je tragický. Dnes vypadá Tara jednoduše ohavně.


Přečtěte si také