Virály

4. prosince 2017 09:31

redakce Prima Lajk

Darujte pod stromeček to, po čem všichni touží

KOMERČNÍ ČLÁNEK: Vánoce se blíží a s nimi i každoroční shánění dárků pro naše nejmilejší. Vyhněte se letos předvánočnímu stresu a vsaďte na jistotu. Zdraví a krása je to nejcennější, co můžete svým blízkým darovat. Vše ostatní už většinou mají.

Darujte krásu pokožky obličeje i těla

Mladistvější vzhled potěší každou ženu i muže. Korektivní dermatologie nabízí řadu ošetření, které umožňují individuální přístup k různým druhům problémů. Navíc jsou čím dál šetrnější, efektivnější a dají se zvládnout i během obědové pauzy. Mezi nejžádanější patří omlazení pleti pomocí radiofrekvenční energie nebo laserů, vyhlazení vrásek dermálními výplněmi a botulotoxinem či odstranění nadměrného pocení. Populární je také neinvazivní likvidace tukových buněk mrazem, která pomáhá dorýsovat tělo a vylepšit problematické partie.

I plastická operace může být skvělým dárkem

Někteří z nás tajně touží po výraznější estetické změně či omlazení, ale sami se k ní nikdy neodhodlají. Kdy jindy plnit nejtajnější přání než o Vánocích. Moderní plastické operace jsou šetrné, nevyžadují dlouhodobou rekonvalescenci a mohou mít i pozitivní zdravotní dopad. Například operace očních víček navrátí živější a mladistvější pohled, zároveň zlepšuje vidění a řeší slzení očí. Plastická chirurgie si poradí téměř s každým nedostatkem, stačí si jen vybrat renomované pracoviště a poradit se se zkušeným lékařem.

Rozmazlete své nejbližší relaxační procedurou

Pokud chcete svým nejbližším dopřát chvilku odpočinku, darujte jim pod stromeček kosmetické ošetření určené pro obličej nebo tělo. Kvalitní procedury spojují relaxaci s luxusní kosmetickou péčí, obličejovými přístroji, přístroji pro modelaci postavy či odstraňování celulitidy. Trápí vaše blízké bolesti zad, páteře či kloubů? Komplexní péče o pohybový aparát řeší jak akutní, tak dlouhodobé chronické stavy. Fyzioterapeutické programy a masáže jsou nejen příjemné, ale působí pozitivně na tělo i mysl a odbourávají nahromaděný stres.

Vánoční voucher vám ulehčí výběr

Pokud stále tápete s výběrem vhodného dárku, můžete svým blízkým pořídit vánoční poukázku na libovolné ošetření do center Asklepion a finální volbu nechat na nich. Na výběr mají zákroky z oborů dermatologie, plastické či cévní chirurgie, rehabilitace a fyzioterapie, kosmetiky, ORL nebo stomatologie. Vy pouze objednáte vánoční voucher na konkrétní částku a na přiloženou komplimentku připíšete osobní přání pro obdarovaného.

Vánoční vouchery můžete objednat tady

Sdílejte článek
Štítky Vánoce dárky tipy Asklepion

Přečtěte si také