TopStar

14. dubna 2020 10:07

Česká komedie Bajkeři vám zaručeně zpříjemní nedělní večer!

Komedii Bajkeři režiséra Martina Koppa podle scénáře Petra Kolečka uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě. Navnaďte se na přicházející léto s českým filmem.

Trojici hlavních hrdinů hrají Adam Mišík, Jan Komínek a Vojtěch Machuta. Jáchym, kterého hraje Jan Komínek, je závislý na sociálních sítích. Tam pěstuje vztahy s dívkami, které nikdy neviděl, ve skutečném životě mu však komunikace s opačným pohlavím nejde. „Takže je naprostý opak mě, já zase napíšu třeba jenom: „Kafe?“ a jde se na kafe, a víc si s holkama nepíšu. Já žiju stoprocentně v reálu,“ říká Jan Komínek.

Podívejte se na televizní upotávku k českému filmu Bajkeři:

Svůj vztah k tomuto fenoménu popisuje Jan Komínek takto: „Mám Facebook skoro deset let a trávím na něm pár minut denně, nepostuju tolik fotek a zaspal jsem dobu, kdy všichni začali frčet na Instagramu a já jsem dělal Facebook v domnění, že to je ta hlavní síť, ale teď frčí Instagram…“

Jáchym se ve filmu zoufale snaží najít mobilní signál, což nese s sebou i pády. Kaskadéři proto asistovali při pádu Honzy Komínka ze stromu, herec ale nakonec pád natočil sám.

Trio hlavních hrdinů. Foto: Falcon

Hrdina Vojtěcha Machuty Saša využívá naopak internet k obživě celé rodiny. Jeho fashion show má velký úspěch, ovšem i tady není všechno úplně tak, jak to vypadá.

Zatímco každý z hlavní devítky herců měl 5 kostýmů, Vojta dostal navíc pro Sašův internetový pořad dalších deset kostýmů. „Můj vztah k fashion... já to mám tak, že mi je jedno, co si na sebe vezmu – jenom to nesmí být úplně sprostý obrázek na tričku, to není úplně fajn. Ale ráno si vezmu to, co je nahoře na poličce,“ směje se Vojta.

Producentem filmu Bajkeři je Tomáš Vican, který stál za „vinařskými“ veselohrami Bobule, dramatem Lidice nebo televizním seriálem Vinaři. Hlavním partnerem filmu je televize Prima.

Dívejte se 19. dubna ve 20.15 na Primu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také