Youtubeři

20. července 2018 11:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavným youtuberům smazali účet, protože ve svých videích UBLIŽOVALI DĚTEM! Z jejich nechutných výmluv vám bude zle

Známí youtubeři přišli o svůj účet kvůli ubližování dětem.

Pokud vedete obzvlášť nudný život, pak existuje docela vysoká šance, že jste na YouTube zahlédli kanál FamilyOfFive. My nicméně doufáme v opak, takže vám kontroverzní youtubery trochu přiblížíme. Mike a Heather Martinovi mají pět dětí, a společně již dlouhé roky natáčí dosti provokativní videa, na kterých rodiče pravidelně svým dětem ubližují. Jak?

Tak například je mlátí, strkají, nutí zbylé děti, aby se vzájemně rvali, dělali si naschvály a tak podobně. Jinými slovy dokonalí rodiče, že? Každopádně po vlně kritice v poslední době a především práci jiného youtubera, Philipa DeFranco, začala se o rodinku zajímat nejen sociálka, ale i samotný YouTube.

A tak se stalo, že rodiče přišli nejen o dvě z pěti dětí, ale zároveň i o svůj kanál. A je to jedině dobře. Jejich výmluva? Prý vše bylo nahrané, videa záměrně přikreslená, a to vše za komerčním účelem. Děti si prý kanál užívaly a rodiče to dělali pro ně. No, když si pustíte následující video, asi dospějete k názoru, že to je hodně špatný pokus o zlehčení dosti vážné situace.


Přečtěte si také