Videa

12. května 2014 10:50

Ivana Nádvorníková

Další strašlivé svědectví Ivetiny kamarádky: Měla modřiny a Rychtáře nechala vykázat policií!

Další strašlivé svědectví Ivetiny kamarádky: Měla modřiny a Rychtáře nechala vykázat policií!

Další svědek se rozhodl promluvit. Bohunka Vojtěchová, kamarádka Ivety Bartošové, popsala jeden z jejích telefonátů.

"Brečela mi do telefonu. Řekla mi, že jí ublížil a že je samá modřina. Řekla jsem jí tehdy, aby zavolala policii, aby ho z jejího domu vykázala a aby se ochránila. A ona to tenkrát opravdu udělala," říká paní Vojtěchová. Policie tehdy přijela, Rychtáře z Ivetina domu tehdy opravdu vykázali. Jenže – druhý den tam byl znova.

"On byl jako klíště. On se od ní nechtěl hnout ani na krok. Měl ji pořád pod kontrolou. Chtěl ji ovládat, hrál si na všemohoucího. Iveta byla v kleštích. A myslím, že ji hodně ovládal strach," říká Ivetina přítelkyně.

Jarek Šimek: Muselo se něco stát!Jedním z těch, kteří měli k Ivetě v posledních letech nejblíž, byl i hudebník Jarek Šimek. I on má svou teorii k Ivetině sebevraždě.

"Muselo se stát něco tak zásadního, že to Iveta udělala tak, jak to udělala. Tak, aby to byla jistota. Když se o něco podobného pokoušela dřív, bylo to takové, že se jí to nepovedlo, ale tentokrát asi chtěla, aby se jí to povedlo," říká, ale o konkrétních důvodech, které mohly k sebevraždě vést, nemluví.

Zdeněk Macura je jednoznačně přesvědčený, že v domácnosti Ivety Bartošové vládlo domácí násilí. „Já s ním naprosto souhlasím,“ říká Ivetina kamarádka.

Podobné články

Podobné články


Přečtěte si také