reklama

reklama

Video VIP zprávy: Dara Rolins prožívá velice šťastné období
Autor: www.facebook.com/DaraRolinsOfficial Video VIP zprávy: Dara Rolins prožívá velice šťastné období

Dara Rolins a Rytmus… Dům už mají postavený a na miminku se prý pracuje

pruchol. Publikováno: 16.02.2015
Dara Rolins je nejen skvělá zpěvačka, ale i velmi silná osobnost. Zažila těžké chvíle, třeba po rozchodu s hudebníkem Matějem Homolou nebo po dopravní nehodě, při které zemřel člověk. Dnes už ale Dara zase září. Právě se totiž zabydluje se svým přítelem rapperem Rytmusem v novém domě.

reklama

Čím je starší, tím je otevřenější. V showbyznysu je téměř od dupaček a dobře ví, co se vyplácí nejvíce. Asi vás to překvapí, ale je to upřímnost!

V posledních letech byla nucená jít s pravdou ven už několikrát. Některá témata jsou pro ni hluboce osobní, ale Dara chápe, že jednou je mediálně známá osoba, tento život si vybrala a žije ho, a proto musí s lidmi komunikovat a vysvětlovat i věci, které jí někdy nejsou úplně příjemné. Třeba partnerské rozchody, autonehodu a další…

Dara je teď zrovna velice šťastná, raduje se z nového domu a z takových těch obyčejných lidských věcí, jako je třeba to, když se sejde rodina u stolu u večeře.

Rytmus s Darou mají postaveno, tak teď se jim snad poštěstí i to miminko. Prý už se něm pracuje :-)

Dcera Laura, kterou má zpěvačka s muzikantem Matějem Homolou, už je velká slečna, chodí už do školy. Patrik prý se školou nepomáhá. Tatínka má Laura prý jen jednoho a ten se o ni svědomitě stará. Pomáhá jí se školou, dělají spolu úkoly, Patrik je pro Lauru prý takový kámoš.

Na děti myslí Darina pořád, a dokonce pro ně začala i navrhovat oblečení. Výtěžek z prodeje půjde na občanské sdružení DEBRA ČR, které pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. To je přece krásné gesto!

(lup)

Další články:
Dara Rolins a Rytmus mají nové hnízdečko lásky a jsou na něj patřičně pyšní!

Darina Rolins ztratila trpělivost! Co vzkázala lidem, kteří neustále kritizují jejich nový dům?

Video VIP zprávy: Rytmus a Dara Rolins spolu žijí, zpívají i tančí

Dara Rolins o Rytmusovi: Tohle je fakt láska!

reklama