Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Janek Ledecký má šikovné děti: Dcera sportovkyně, syn malíř (Top Star video)

nadvori. Publikováno: 28.02.2015
Celá řada osobností existuje a tvoří i navzdory nějakému hendikepu. Monacký kníže Albert je diskrafik, Bedřich Smetana ohluchl a syna Janka Ledeckého Jonáše označují nejen jeho profesoři za velký výtvarný talent a to i přesto, že je Jonáš barvoslepý.

reklama

Proto se věnuje zejména černobílé kresbě. Jeho první výstava, kterou vyprodal, ale byla plná obrazů, které hýřily barvami, nicméně které ale jejich autor při malování neviděl.
Jonáš, syn Janka Ledeckého, se kromě malování věnuje hudbě stejně jako jeho otec. Ten přiznává, že malování až tak nerozumí, ale když to Jonáš na koncertě pořádně rozbalí, zahřeje ho u srdce. Janek Ledecký může být pyšný i na svou dceru. Ester je snowboardovou šampiónkou a letos se stala mistryní světa v paralelním slalomu.

"Nikdy jsem neměl v plánu malovat," říká Jonáš. Když jeho otec Janek našel jeho akty, řekl mu, že by měl udělat výstavu. A jako správný syn ho Jonáš poslechl. A tak to celé začalo. Zajímavé je, že o svém tátovi mluví jako o Jankovi. Svými obrazy se živí. Menší díla prodává za 5000 korun, větší stojí jednou tolik (kdybyste si některý chtěli koupit). Co vlastně JOnáš maluje? Podívejte se na video... I sám Jonáš říká, že je lepší malíř než muzikant.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Janek Ledecký "cosi" chystá...

Na co to brejlí šedý vlk Janek Ledecký?

Jejich písničky jsou tak populární, že už zlidověly. Lidé si je zpívají a netuší, kdo je složil. Podívejte se!

Proč Suchý, Neckář a Ledecký zlidověli? Kvůli koledám! (TOP STAR video)

Video TOP STAR Magazín: Janek Ledecký

Ledecký tajil přítelkyni na drogách!

Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování

Tetování z lásky: Největší blbost, kterou dělají i známé osobnosti!

Video VIP zprávy: Lukáš Vaculík jako James Bond a Andrea Kerestešová jako Bond Girl. Jak se vám líbí?

Bond, nebo Vaculík? Který se vám líbí víc?

Video VIP zprávy: Co letí ve světě modelingu

Rozdíly ve světě modelingu: V Čechách silikony, v zahraničí…?

Další videa najdete ZDE.

reklama