Video VIP zprávy: Super Bowl - Katy Perry
Autor: youtube.com Video VIP zprávy: Super Bowl - Katy Perry

Letošní Super Bowl byl ve znamení hvězdné Katy Perry

pruchol. Publikováno: 03.02.2015
Spojené státy zažily večer plný superlativů! Nejsledovanější událost roku, finále amerického fotbalu, slavný Super Bowl. Sportovní utkání láme všechny rekordy, jak ve sledovanosti, tak třeba v ceně reklamního spotu během přenosu. Za půl minutovou reklamu se v přepočtu platí 100 milionů korun.

reklama

Přestávku Super Bowl každoročně vyplňuje hudební show, letos měla tu čest zpěvačka Katy Perry. Slibovala fanouškům velkolepou show a slovo také dodržela, přijela na obrovském metalickém tygrovi. Její vystoupení trvala 12 minut a společně s ní zazpíval i Lenny Kravitz a Missy Elliott.

Pro Katy to byl jeden z největších úspěchů její kariéry. Na počest tohoto ročníku si zpěvačka nechala na jeden z prstů pravé ruky vytetovat řimskými číslicemi číslo 49, tedy letošní Super Bowl.

Svým vystoupením se zařadila mezi další hvězdy, které měly tu čest na této akci vystoupit v minulých letech. Například Beyonce, Madonna a Sir Paul McCartney.

O největší skandál Super Bowlu všech dob se dozajista postarala v roce 2004 Janet Jackson. Určitě si vzpomenete na ten okamžik, kdy jí na pódiu Justin Timberlake strhl kus  prádla a zpěvačce vypadlo  ňadro. Tuto akci zatím žádná jiná dáma nepředčila. Dobrý trik jak na sebe upoutat pozornost, nemyslíte?!

O největší skandál v historii Super Bowlu se v roce 2004 postarali Justin Timberlake a Janet Jackson. Americký zpěvák prý náhodou na půl vteřiny odhalil ňadro své kolegyně...a "demokratická" Amerika byla velmi pobouřena. Foto:

Co uvidíte ve VIP Zprávách dnes:

Fotogalerie z vystoupení:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Style - Žraloci Katy Perry

Další články:

Copak je to za stařenku?

Úplně nejnovější VIDEO Katy Perry! Zestárla k nepoznání

Katy Perry na liáně

Nejlepší klip roku 2013: Katy Perry na liáně

reklama