Videa

3. února 2015 16:18

Lucie Průchová

Letošní Super Bowl byl ve znamení hvězdné Katy Perry

Spojené státy zažily večer plný superlativů! Nejsledovanější událost roku, finále amerického fotbalu, slavný Super Bowl. Sportovní utkání láme všechny rekordy, jak ve sledovanosti, tak třeba v ceně reklamního spotu během přenosu. Za půl minutovou reklamu se v přepočtu platí 100 milionů korun.

Přestávku Super Bowl každoročně vyplňuje hudební show, letos měla tu čest zpěvačka Katy Perry. Slibovala fanouškům velkolepou show a slovo také dodržela, přijela na obrovském metalickém tygrovi. Její vystoupení trvala 12 minut a společně s ní zazpíval i Lenny Kravitz a Missy Elliott.

Pro Katy to byl jeden z největších úspěchů její kariéry. Na počest tohoto ročníku si zpěvačka nechala na jeden z prstů pravé ruky vytetovat řimskými číslicemi číslo 49, tedy letošní Super Bowl.

Svým vystoupením se zařadila mezi další hvězdy, které měly tu čest na této akci vystoupit v minulých letech. Například Beyonce, Madonna a Sir Paul McCartney.

O největší skandál Super Bowlu všech dob se dozajista postarala v roce 2004 Janet Jackson. Určitě si vzpomenete na ten okamžik, kdy jí na pódiu Justin Timberlake strhl kus prádla a zpěvačce vypadlo ňadro. Tuto akci zatím žádná jiná dáma nepředčila. Dobrý trik jak na sebe upoutat pozornost, nemyslíte?!

Co uvidíte ve VIP Zprávách dnes:

Fotogalerie z vystoupení:

Další články:

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé prsa Madonna Paul McCartney vystoupení Katy Perry Lenny Kravitz Justin Timberlake

Přečtěte si také