návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Videa

NECHUTNÉ VIDEO! Týpkovi vymačkávají obří otok od pavoučího kousnutí. Větší hnus jste ještě neviděli!

Neuvěřitelně nechutné video ukazuje, jak doktor vymačkává obrovský zánět způsobený pavoučím kousnutím.
Vydáno: 09.03.2017
Při nechutném videu se vám bude chtít zvracet.
Autor: youtube.com Při nechutném videu se vám bude chtít zvracet.

A máme tady další ze série videí, které testují, jak silný máte žaludek. Tentokrát se podíváme na to, jak doktor v nemocnici v Jihoafrické republice vymačkává obrovský zánět, který způsobil pacientovi nebezpečný pavouk. A pohled to příjemný rozhodně není. Proto následující video ani fotografie rozhodně nedoporučujeme slabším povahám. 

VIDEO: Týpkovi vymačkávají otok od pavoučího kousnutí

Video ukazuje zraněnou ruku a dlaně v gumových rukavicích, které nejprve ránu prořezávají skalpelem. Z pulzující boule se okamžitě začíná valit nechutná směs krve, hnisu a pavoučího jedu. Když už to vypadá, že z rány nic dalšího nevytéká, začíná doktor na bouli vyvíjet tlak. Z ní začně okamžitě vytékat další neuvěřitelné množství humusu. Celá procedura je pravděpodobně velmi bolestivá, protože je pacient utišen sedativy. Nedivíme se, neuvěřitelnou bolest způsobuje i pouhý pohled na tuto nechutnou proceduru. 

Článek je zařazen v: pavouk , cysta , Humus , hnis

reklama