Videa

19. dubna 2023 18:40

Blanka Konrádová

Petra Faltýnová trpí: Má problém s prsy! Proč?

Nechat si pravidelně vyměnit prsní implantáty tak, jako to dělá modelka Petra Faltýnová (35), není žádná „brnkačka“, která je raz dva hotová. Život tmavovlasé krásky, přítelkyně moderátora Leoše Mareše a maminky tříleté Adriany, se tedy pravidelně řídí podle termínů operací.

Výměna prsních implantátů se provádí v plné anestezii. Čím zkušenější MUDr. drží nástroje, tím samozřejmě lépe. Petra svěřila pořadu TOP STAR magazín, že se pod nůž plastických chirurgů dostává opakovaně. Její tělo má totiž alergii na silikonové implantáty. Alergie na silikon není moc častá, lékaři ale při jejím výskytu spíše radí na větší poprsí zapomenout.

Petra se o plný hrudník ale zatím nechce nechat připravit. Už dříve se nechala slyšet, že když si jednou zvyknete mít prsa (a ona prý kdysi neměla „žádná“), jen tak se jich nevzdáte. Zvlášť při profesi modelky.

A tak Petra Faltýnová čas od času musí vydržet kolotoč předoperačních vyšetření, operaci samotnou (přestože není tak náročná jako úvodní vložení), pooperační stav, kdy jizvy bolí, období, kdy může zapomenout na krajkové prádélko a musí nosit elastickou podprsenku, věnovat zvýšenou péči jizvám (tím složitější, že se operace opakují) a období bez fyzické zátěže a sportovních aktivit.

TOP STAR magazín sledujte každé pondělí na Prima family od 22.20. Připraveny jsou speciální letní díly!

-red-


Přečtěte si také