Videa

26. února 2015 20:39

Lucie Průchová

Policista vykonával exorcismus na nepříčetném muži! (Video)

Ohromující záznam ukazuje, jak nábožensky založený policista křičí: "Uvolněte své tělo, Ježíš! Ve jménu Ježíše Krista!" Všichni přítomní jen vyděšeně přihlíželi.

Poručík Ricardo Mendes, 36, šel na obhlídku s kolegy v Goianira, v Brazílii a potkali Rodriga Bettiho, 28, který jako by byl opilý pokřikoval na kolemjdoucí.

Mendes k němu přistoupil, náhle popadl mužovu hlavu, jeho kolega ho držel zezadu a začal mumlat něco v latině.

Svědek události Paulo Cortez, 25, který zachytil mimořádnou událost na svůj telefon s fotoaparátem, řekl místním sdělovacím prostředkům: "Muž byl jako opilý, začal mluvit podivným způsobem, jeho hlas byl velmi nízký, a vypadal velmi zvláštně. Policista pak vykřikl: ´Uvolněte své tělo, Ježíše, ve jménu Ježíše!´ Najednou jsem si uvědomil, že na něm vykonává exorcismus. Bylo to neuvěřitelné, protože muž klesl vrčící na kolena a Mendes pokračoval, držel mu hlavu a vyzýval ďábla, aby z něj vystoupil ven."

Cortez řekl: "V jednu chvíli muž spadl na zem, svíjel se a křičel. Opravdu to vypadalo, jako kdyby byl posedlý, ale policisté odvedli skvělou práci… Někdo za mnou pak řekl, že by měl dojít pro kněze."

Policejní mluvčí, který ověřil pravost videa řekl: "Když přišel kněz, zjistil, že situace je již pod kontrolou a muž byl ďábla zbaven. Důstojník jednal v této situaci správně a rozhodně nezneužíval svou pravomoc. Věří v Boha a pravidelně chodí do kostela."

Betti byl zatčen a propuštěn následující den.

Poděkoval důstojníkovi policie a dodal: "Nemůžu si vzpomenout na nic z minulé noci, asi jsem byl opravdu něčím posedlý."

Další takové články:


Přečtěte si také