Videa

16. ledna 2015 22:00

Ivana Nádvorníková

Svatba Ornelly a Pepy Kokty: Mlčení pod pokutou 200 000 korun!

Z Ornelly Štikové je od pátku mladá paní Koktová. Právě dnes si jednadvacetiletá bývalá modelka vzala za manžela exmanžela Gábiny Partyšové Pepu Koktu (57). Svatba byla malá (jen pro cca 14 hostů) a všechno kolem ní přísně utajené.

Ti, kteří se přece jen nějaké informace dozvěděli a na svatbu měli přístup, nesměli údajně nic vyzradit. Pokud by se tak stalo, čekala by je prý pokuta ve výši 200 tisíc korun.

Jak to tak ale bývá, v Praze se prostě nakonec stejně nic neutají. A tak se můžete na oba novomanžele podívat v naší galerii. Pepa si občas šel od té svatební merendy odpočinout a nabrat do plic trochu čerstvého nikotinu. Není divu, má za sebou už čtvrtou svatbu a také ho pobolívala kyčel. To jeho mladá žena Ornella spíš jen občas mrkla očkem z okna, aby měla přehled, co se děje venku, a držela se spíš uvnitř.

Jejich dvouletý syn Quentin šel, jak se na malé dítě sluší, spát brzo. V salonku, kam ho rodiče uložili, ho pravidelně chodili kontrolovat dědeček s babičkou - manželé Štikovi. Vypadá to tedy, že rodinná roztržka mezi nimi a Ornellou je tímto zažehnaná a budoucnost všech je zalitá sluncem.

Vždycky to tak ale nevypadalo, Ornella, Pepa a všichni Štikovi si prošli bouřlivým mediálním obdobím. Podívejte se, co se s nimi za poslední roky dělo:

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také