Videa

27. března 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Syn Petra Sepéšiho bude obrážet diskotéky: S písničkami Bartošové a Davida!

Pamatujete na zpěváka Petra Sepéšiho, který tvořil svého času duo s Ivetou Bartošovou a který tragicky před třiceti lety zahynul?

Tenkrát mu bylo pětadvacet a zůstal po něm syn, který až do dvanácti let nevěděl, kdo je jeho táta – a taky ho ani poznat nemohl - narodil se totiž až několik měsíců po jeho smrti a maminka, prodavačka z Kotvy, mu do té doby neřekla, kdo je jeho skutečný otec.

K nedožitým 55. narozeninám zpěvákův syn Petr Sepéši mladší svolal do svého podniku pár zpěvákových starých přátel – a taky představil album, kde nazpíval s Věrou Patt otcův tehdejší hit Červenám.

„Jen jsem to zkusil, nejsem žádný zpěvák,“ svěřil se nám Petr, který je prý otci hodně podobný hlavně gesty a chováním. „Byla to spíš recese. Ani jsem moc tátovy písničky neposlouchal. Není to šálek mé kávy,“ přiznává se. Co na Petra a jeho muzikantský pokus říká Michal David? Podívejte se!

Pikoška na závěr: Petr Sepéši skončil svůj život pod koly vlaku, ve stejný den, jako o 29 let později jeho tehdejší láska, Iveta Bartošová.

Iv

Další videa najdete zde.


Přečtěte si také