návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

Tento bungee jumping se hrozivě zvrtl. Žena se kvůli zaseknutému lanu málem přizabila

Tohle určitě zažít nechcete!
Vydáno: 22.04.2017
Dívka narazila obličejem přímo do skály.
Autor: youtube.com Dívka narazila obličejem přímo do skály.

 

 

 

 

Chtěla si dokázat svou odvahu. Proto zašla dívka na bungee jumping, aby zjistila, zda na to má! Vše nejprve probíhalo podle plánů. Organizátoři ji vyzbrojili, upevnili jí k lanu a postavili na plošinu, z níž pak měla skočit dolů. Během tohoto procesu se však něco pokazilo a kráska se během skoku málem zabila. Vše bylo zaznamenáno na video, které natočili její kamarádi, jež ji doprovázeli. 

VIDEO: Smrtící bungee jumping

Děsivé video ukazuje, jak se dívka nervózně připravuje na skok. Organizátoři jí odpočítávají, kdy má skočit. A když se k tomu odhodlá, stane se velká tragédie. Lano se totiž pravděpodobně někde zaseklo, proto když se odrazila, převrátila se a rozbila si obličej a hlavu o skálu hned pod plošinou, na níž stála. Zůstala pak jen bezmocně viset ve vzduchu vzhůru nohama nad hlubokou propadlinou. Kráska kvůli této chybě přišla o několik zubů a velmi si poranila celý obličej. Naštěstí měla na hlavě helmu. V opačném případě by totiž pravděpodobně již nebyla mezi živými. 
 
Jak to celé dopadlo, se podívejte v naší fotogalerii nebo ve videu výše: 

jumping

VIDEO: Šílené! Muž zemřel během bungee jumpingu kvůli příliš dlouhému lanu! Děsivé záběry vám vyrazí dech!


Článek je zařazen v: neštěstí , bungee jumping , katastrofy

reklama