návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Videa

Tohle Lendlovi visí v domě!

Vydáno: 30.04.2013
Video VIP zprávy: Ivan Lendl
Video VIP zprávy: Ivan Lendl Autor: archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ivan Lendl přivezl do Prahy svoji sbírku plakátů Alfonse Muchy, která mu zdobí dům v USA. Tenisová legenda si první originál pořídila v r. 1982. Byl to plakát pro Sarah Bernhardt.
Výstavu v Obecním domě už vidělo přes 25 tisíc návštěvníků. Podívejte se, co dalšího ještě otec pěti dcer do Prahy přivezl.

V dnešních VIP zprávách v 19.55 na Prima family uslyšíte hitmakera Michala Davida mluvit o nehodě, kterou způsobil před lety. Postižený muž se na něj dodnes zlobí, zpěvák se tudíž rozhodl k incidentu postavit čelem. Také uvidíte Karla Gotta v novém klipu Leoše Mareše. Mistr v něm pobíhá v tričku s nápisem I like Leoš Mareš. A podíváme se na zoubek malému Kryšpínovi! Samozřejmě za asistence jeho maminky, modelky Agáty Prachařové.

Článek je zařazen v: Leoš Mareš , dům , Agáta Prachařová , Karel Gott , Michal David , plakát , hitmaker , asistence , Obecní dům , Ivan Lendl