Vlaďka Erbová se rozčílila
Autor: facebook Vlaďka Erbová se rozčílila

Třetí operace prsou: Proč není modelka Erbová pořád spokojená?

nadvori. Publikováno: 08.03.2015
Modelka Vlaďka Erbová se chystá na třetí plastickou operaci prsou. S velikostí prý ale hýbat nechce. Jen by ráda své vnady tak trochu srovnala a pozdvihla. Proč se svými ňadry pořád není spokojená?

reklama

„První plastika se moc nepovedla, ta druhá měla spravit to, co se v první zpackalo – a teď ta třetí? Po porodu Marcuse, kdy jsem přibrala a posléze zhubla 27 kilo, prsa opravdu potřebovala pozvednout. Poklesla mi opravdu viditelně,“ svěřuje se Vlaďka Erbová.

Manželka fotbalisty Tomáše Řepky dnes říká, že kdyby nebyla modelka a její obživou nebylo její tělo, nejspíš by k třetí operaci nikdy nedošlo.

O jaký zákrok se tedy bude u Vlaďky konkrétně jednat? „Budeme provádět modelaci prsu se zvětšením prostřednictvím implantátů,“ prozrazuje doktor Roman Kufa. Šestačtyřicetikilová modelka tak bude po zákroku opravdu velmi vnadná. Nebo ne?

„Domluvili jsme se, že velikost zachováme, jen dekolt bude trochu plnější,“ prozrazuje Vlaďka. Jaké implantáty se ale použijí, se rozhodne doktor až během operace. Má totiž modelčinu plnou důvěru.

Modelka Vlaďka Erbová je vdaná za fotbalistu Tomáše Řepku, bývalého profesionálního fotbalového obránce, který momentálně působí v týmu SK Hvozdnice. Typ důrazného nekompromisního obránce, známý i disciplinárními prohřešky. V zahraničí působil v italském klubu ACF Fiorentina a anglickém West Ham United.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Vlaďka a Tomáš Řepkovi si prošli už lecčíms. Vypadá to, že jejich vztah vydrží všechno!

Lovestory Vlaďky Erbové (Top Star retro)

Vlaďka Erbová se svým mužem Tomášem Řepkou

Vlaďka Erbová tajila ČTYŘI byty! Proč nepomohla Řepkovi z dluhů?

Auto, kterým Erbová nacouvala do exekutora...

Erbová srazila exekutora autem. Chudák leží v nemocnici. Vlaďko, úředníci za vaše dluhy nemohou!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Schválně, jestli to uhodnete: Které národy si nechávají dělat nejvíc silikonů?

Další videa najdete ZDE.

reklama