Videa

4. května 2022 10:48

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Bizár v Prostřeno! Michal děsí hosty v šíleném kostýmu. Představí se jako brácha Spider-Mana

Ve čtvrtek vpodvečer se budou v Prostřeno! dít věci. Hostitel Michal si zřejmě spletl kuchařskou soutěž s maškarním bálem a rozhodl se vařit a večeřet v kostýmu. Jeho modrý skřítek Rambajsman je prý mladší bratr Spider-Mana a ostatní soutěžící budou jen nevěřícně zírat. A zábava bude podobně bizarní.

Čtvrteční hostitel Michal už jednou v Prostřeno! byl, před šesti lety skončil na druhém místě, a proto se rozhodne uvařit stejný hlavní chod – „čínu“ z panenky nazvanou Rambajsmanova pochoutka. Je otázkou, zda to byla vhodná volba. Dvakrát rozvedený otec dvou dětí bude chtít diváky a své hosty náležitě pobavit. V modrém oblečku, pláštíku a čepičce bude celou dobu. Potrápí je ale už svým menu s tajemnými názvy.

Co je sendvič à la Mates, máslové buttony v polévce nebo již zmíněná Rambajsmanova pochoutka? To všichni zjistí až u stolu. Příjemně jim však v Michalově přítomnosti nebude. První trapná chvilka přijde, když se Michal zjeví v kostýmu. „Jdu se schovat a bafnu na ně,“ oznámí předtím na kameru hostitel a svému slovu dostojí. Nikdo ale nebude vědět, jak reagovat. „Mě to ani nepobavilo, mě to zaskočilo,“ zhodnotí Adéla. O co hostiteli jde?

Podívejte se na Michalovu zábavu s tancem a zpěvem:

Při šmejdění mají soutěžící konečně chvilku, něco si k situaci říct. Víceméně se shodnou na tom, že jim Michalovo vystupování není příjemné. A protože se hostiteli v kuchyni příliš nedaří a ostatní čím dál více kritizují, začne být u stolu zábava na bodu mrazu. Z Rambajsmana se pomalu stane smutný klaun. Pomůže zábava?

Pěvecké vystoupení imitátora Elvise Presleyho se bohužel nesetká s úspěchem. Hostitel se bude snažit zábavu rozproudit a postupně vyzve všechny k tanci. „Trsání se mi moc nelíbilo, nic, co by mě nazvedlo ze židle. Michal nás nijak nepobavil,“ hodnotí Petra. Hostitel měl sice dobrý úmysl, ale celá jeho snaha byla zbytečná. Bude mít Rambajsman šanci na výhru? Přimhouří soutěžící oko a dostane body alespoň za sympatie?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek