Videa

12. února 2021 12:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Chytrák Adam z Prostřeno! bude konečně vařit! Vážně ale bude v kuchyni za borce?

Mladý kuchař srší v oblíbeném pořadu sebevědomím a rád rýpe do menu ostatních. Předvede ale sám gastronomickou show, nebo obyčejný průměr?

Tento týden je v pořadu Prostřeno! speciální. Vaří v něm totiž mladí studenti z odborných škol a budoucí kuchaři, které do soutěže nominovala sama škola. Náctiletí kuchtíci pak chtějí své konkurenty i diváky přesvědčit, že i oni už dokážou v kuchyni vykouzlit pořádné věci. Nejvíce pozornosti pak na sebe celý týden poutá zrzavý Adam Tišer.

Ten má totiž během večerů rýpavé otázky na jídlo ostatních, snaží se všechny oslnit svými kuchařskými znalostmi a celkově si podle některých některých hraje zkrátka na borce. Jeho chování pak mezi diváky vzbuzuje velmi rozdílné ohlasy a někteří ho považují za mladého machra, který všechno ví a všechno zná. Soutěžící i fanoušci pořadu proto očekávali, že po jeho suverénním vystupování přijde v pátek, den jeho vaření, bezchybné a prvotřídní menu, v němž se konečně naplno předvede.

Jenže to se úplně nekoná, Adam dělá chyby například v podobě příborů a jeho hosté se netají tím, že očekávali zkrátka víc. Zejména jeho největší konkurent Lukáš začne Adamovi vracet úder a stane se z něj hnidopich hledající každou chybu. Bude Adamův večer průserem, nebo si zkrátka jen sám nasadil laťku až příliš vysoko? A jak ho ostatní ohodnotí?

To se dozvíte v dnešním díle Prostřeno! v 17:50 na Primě. Předchozí epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také