Videa

12. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Faux pas Hanky Kynychové: Může za to manžel?!

Cvičitelka Hanka Kynychová bude se svým manželem Jindřichem už pětadvacet let. Takže už spolu mají docela natrénováno, a to i co se dětí týká. Ty mají tři

Seznámili se spolu na Miss aerobic, kam přišla Jindřichova kamarádka s černovláskou – Hankou. „Moc se mi tehdy líbila,“ vzpomíná Jindřich. V té době se mu rozpadalo manželství a Hanka cvičila ve fitku Heleny Jarkovské. On se na ni tedy šel podívat, ale měl štěstí až napodruhé. Při jeho první návštěvě byla Hanka pryč – natáčela v zahraničí nějaké cvičení. Podruhé ji hned pozval na oběd… a už spolu zůstali.

Jindřich má občas nervy ze železa. Mít populární manželku a být tátou na mateřské občas stojí pěkné nervy. Ne všechno, co se o ní totiž píše, je jen pozitivní. Jak se tohle v manželství dá vydržet – a ještě tak dlouho? „Dohodli jsme se ale, že si budeme všechno říkat. To dobré, i to špatné,“ prozrazuje tajemství dlouholetého vztahu Jindřich.

Tím posledním extempore byly například šaty, které si Hanka vzala na Ples v Opeře. Paradoxem ovšem je, že odvahu k tomu, aby si je na sebe oblékla, jí dodával právě manžel.

Třináctou komnatou tohoto páru je početí jejich dvojčat – jsou totiž z umělého oplodnění. „Děti jsme chtěli, a tak jsme pro to udělali maximum,“ svěřuje se Jindřich. A povedlo se hned napoprvé! Nejtěžší byla mateřská, kterou absolvoval Jindřich. Pro Hanku jsou to zase chvíle, kdy je jí líto, že holky vidí míň. „A to nejhezčí? To byly porody,“ svěřuje se Hanka. Ty jsem si opravdu vždycky užila.“

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také