Videa

19. listopadu 2020 11:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hnus v Prostřeno!? Petr přidá do jídla hmyz a červy! Jeden z hostů uteče od stolu

Páteční hostitel Michal si pro ostatní soutěžící připraví netradiční pochoutky. Snědí ostatní ke svých chodům saranče nebo cvrčka?

V oblíbeném pořadu Prostřeno! už byly samozřejmě servírovány mnohé „chuťovky“ a pokrmy, jež byste možná ani sníst nechtěli. Tento týden však zažijí soutěžící něco opravdu speciálního. Páteční hostitel Petr se totiž v jídle evidentně nevyhýbá extrémním zážitkům a připraví si pro ostatní do zdánlivě obyčejných pokrmů trochu nečekané suroviny, hmyz a červy!

Na talířích hostů se tak budou servírovat např. cvrčci, sarančata či potemník brazilský. Petr pak dokonce svým hostům ukáže, jak se hmyz vaří a zpracovává. Ostatní pak budou z nečekaného jídelníčku samozřejmě překvapeni a např. Jana se do ochutnání červa musí malinko přemlouvat. Nikolajovi pak cvrček v dýňové polévce příliš nesedne a musí rychle utéct od stolu do koupelny! Má Petr s takovým jídelníčkem šanci vyhrát, nebo už je to zkrátka moc?

Na „hmyzí“ díl Prostřeno! se nezapomeňte dívat v pátek od 17:50 na Primě! Předchozí díly pak můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také