Rozlobená žena se vrhla na svého nevěrného přítele i jeho milenku.
Autor: youtube.com Rozlobená žena se vrhla na svého nevěrného přítele i jeho milenku.

VIDEO: Hysterka brutálně zmlátila milenku svého chlapa! Pak se vrhla i na něj!

Publikováno: 25.02.2017
Šílené video dokazuje, že s ženskými city si není radno zahrávat.

reklama

Je pěkný brazilský den a u stolu jedné kavárny právě sedí muž ve společnosti dvou dam. Najednou k nim vtrhne hysterická ženská, která se okamžitě naštvaně vrhá na blondýnu sedící po boku jediného muže v kolektivu. Jedná se nejspíš o naštvanou přítelkyni záletníka, který si právě užívá kávu se svou milenkou. Neuvěřitelně brutální bitku zachytil bezpečnostní kamerový systém a video se okamžitě stalo hitem internetu!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Šílená rvačka v kavárně

Zhrzená přítelkyně povalí blondýnu na zem a neustále ji tahá za dlouhé vlasy. Do toho se však vloží přítomný muž, který se snaží naštvanou ženu uklidnit. Ta si ale rozhodně nenechává nic rozmluvit a kope a mlátí každého, kdo se jí přimotá do cesty. Jelikož osoby na videu nebyly dosud identifikovány, jaké vztahové vazby mezi sebou mají nelze přesně určit. Žádní kamarádi to ale asi nebudou. 

Video VIP zprávy: O koho by se celebrity popraly - pokud vůbec?

Rvačka o partnery: Kdo ano, a kdo ne?

 
Který známý hejtr na ní zaútočil?

VIDEO: Blíží se další youtuberská bitka? Známý hejtr vyzval na souboj Carrie Kirsten!

reklama