návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

VIDEO jen pro silné žaludky: Exkurze do kuchyně restaurace vám navždy zažene chuť na čínu!

Máte rádi čínskou kuchyni? Pak určitě nesmíte navštívit restauraci Asian Garden v hrabství New Hampshire. Už nikdy byste totiž o smažených nudlích, křehkých a křupavých kachničkách nebo pikantním kuřeti kung-pao nechtěli slyšet.
Vydáno: 08.07.2015
V asijské restauraci se inspektorům naskytl pohled jako z hororu.
V asijské restauraci se inspektorům naskytl pohled jako z hororu.

Pánve obrostlé stoletou špínou z dávno připravovaných pochoutek, filtry digestoří, které vypadají jako sídla vetřelců, hniloba, zápach a množství potravin v různém stádiu „zralosti“. Takový pohled se naskytl potravinovým inspektorům při návštěvě restaurace kvůli pravidelné tříměsíční kontrole. Majitelé podniku zřejmě nevěří na takové výdobytky civilizace, jako je základní hygiena, a z nějakého důvodu se rozhodli hosty otrávit za každou cenu, což se naštěstí podle dostupných informací nepovedlo.

 

Zásobníky s pomíchanými potravinami praskají ve švech, nádobí se přestalo mýt a kolem dokola spoušť jako ze strašidelné komedie. Jenže jde o realitu. Pod pracovní deskou stolu nánosy plesnivých zbytků, všude zásobníky se stále používaným stokrát recyklovaným olejem. Špinavé je prostě všechno. Přípravna omáček skrývá nakládaný hmyz a lednice hromadu surovin, občas i pohyblivých. Vše ulepené a potažené mastným filmem, občas proložené poházeným zakrvavenými a jinak znečištěnými hadry. Odporná špína padá i na talíře připravené k servírování. Nože a sekáčky v hromadě starého masa. Hrůza a děs, ještě že to bylo v Británii a ne u nás.

Je libo šťavnatý kousek masíčka?

DOBROU CHUŤ! Nigerijská restaurace servírovala hostům lidské maso!

Článek je zařazen v: kuchyně , restaurace , špína , potraviny

reklama