Videa

29. srpna 2022 16:46

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Láďa Hruška řádí v Prostřeno! U stolu srká a vylizuje talíř. Projde mu toto chování?

Prostřeno! XXVI (3) – Výborná polévka

Ve středu na televizní obrazovce Láďa Hruška se u stolu rozjede možná až příliš a zapomene na vhodné způsoby. Když jemu ale tak chutná!

Ve speciálním Vychytaném Prostřeno! tento týden vaří moderátor a všeuměl Láďa Hruška, který se proslavil mimo jiné i svými šílenými recepty. V pondělí si odvařil své a nechyběly kůžičky ani radioaktivně vypadající polévka. Ve středu si bude debužírovat u soupeře Míry, který je zkušený v grilování. Všichni si budou mlaskat a až na příliš začouzený ovocný crumble si pochutnají na všem.

Poklonu šéfkuchaři vysekne i Láďa Hruška. Ovšem jeho chování u stolu je velmi netradiční a rozjede se přesně tak, jak jsme u Ládi zvyklí. Nikdy si nesundá čepici, soutěží o to, aby nebyl „pokakaný prkýnko“ a vylizuje po sobě talíř. Láďa, který se vyhýbá pečivu, po dlouhé době ochutná chlebové krutony. Ty jsou pro něj málem jako mana nebeská. Jídlo si pak vychutnává a zapomene na soutěž, kterou se svými soupeři hraje od úterý.

Podívejte se na bizarní odměnu, kterou si Míra vyslouží za domácí chleba:

Jde o to, že kdo dojí jako první, je král. A ten, co je poslední, je „pokakaný prkýnko“. V půlce polévky Láďovi dojde, že by mohl být „prkýnko“, a tak vypije polévku rovnou z talíře. „Já se normálně nestydím tady vylízat talíř,“ přizná pak Láďa a pustí se do díla, jako by mu nezbývala opravdu žádná jiná možnost. Pro Míru je to v tu chvíli obrovská pocta, a tak Hruškovo provinění proti pravidlům slušného chování neřeší. Co na to ale řeknou diváci?

Míra není před kamerami poprvé. Před časem účinkoval v Hruškově pořadu a je jeho velkým obdivovatelem. Láďa to ví, a proto chce Mírovi udělat radost. Dopředu před kamerou oznámí, že když upeče domácí kukuřičný chlebíček, sežene mu kuchařskou čepici. Jen trošku neodhadne velikost. Míra je pořízek a Láďa mu pak horko těžko dětskou kuchařskou čepičku narve alespoň na temeno hlavy. Co dalšího se semele sledujte vpodvečer.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU.