reklama

reklama

Co čeká doktora Štěpána Šafránka tentokrát?
Autor: youtube.com Co čeká doktora Štěpána Šafránka tentokrát?

VIDEO: Legenda se vrací po 12 letech na plátna kin! Básníci jsou zpátky

Publikováno: 06.04.2016
Tentokrát básníci čekají na zázrak. Dočkají se?

reklama

Štěpán, Kendy a Karas zůstali i po dvanácti letech sami sebou a nerozlučnými kamarády. Jejich nevyčerpatelný smysl pro humor i schopnost sebeironie, možná už s lehkým nádechem skepse, jim pomáhá vyrovnat se s jejich neuspořádanými životy.

Kendy už má plné zuby reklam a jako buldok jde za svým snem o natočení celovečerního filmu. Karas se rozhodl hýčkat své vysněné auto Blue dream již pouze virtuálně. Více ho zajímá pohledná učitelka Drábková. Štěpán je zástupcem primáře v nemocnici, kde urputně válčí s neústupnou ředitelkou. Tou není nikdo jiný než Vendulka Utěšitelka!

Již v dubnu vás čeká další pokračování legendárního filmu s Pavlem Křížem v hlavní roli.

Dočkají se básníci zázraku? Pokračování kultovní komedie míří do kin!

Největší starostí je pro něj třináctiletý syn Štěpánek, kterého po smrti Aničky-Zrzečky vychovává sám. Karas  a Kendy, vidí, že to tak dál nejde. Rozhodnou se najít pro Štěpána tu pravou. Nejsou ale sami, kdo tenhle nápad dostal. Na lásku a psaní básniček přece nikdy není pozdě. Pro koho je ale Štěpán bude vymýšlet tentokrát?

Komedie Jak básníci čekají na zázrak opět přináší obyčejné lidské příběhy, milý humor a potěší skvělými dialogy z pera scenáristy Ladislava Pecháčka. Samozřejmě nechybí nezaměnitelná režijní poetika Dušana Kleina, písničky Jaroslava Uhlíře i kreslené pasáže Adolfa Borna. Oblíbení herci se vracejí v téměř celé sestavě: Pavel Kříž, David Matásek, Josef Somr, Eva Jeníčková, Pavel Zedníček, Lukáš Vaculík a další, i nové tváře. V kinech od 14. 4. 2016

Jak básníci čekají na zázrak (oficiální trailer)


reklama