Lukáš Pavlásek a Bono Vox. 2
Autor: archiv FTV Prima Lukáš Pavlásek a Bono Vox. 2

VIDEO: Lukáš Pavlásek močil vedle slavného světového zpěváka! Neuhádnete, co šíleného se pak stalo

MilanR. Publikováno: 27.11.2020
Film Cesta kolem světa, v němž Lukáš Pavlásek s Ondrou Sokolem servírují hodně svérázný cestopis, měl i jedno nečekané cameo!

reklama

V minulých týdnech jste na obrazovkách televize Prima COOL mohli sledovat lehce šílený cestopisný seriál Cesta kolem světa, v němž oblíbení baviči a herci Ondřej Sokol a Lukáš Pavlásek navštívili během půl roku natáčení 15 zemí a přes 50 zajímavých míst. A divákům nabídli trochu jiné cestování, než na jaké jsou v podobných pořadech zvyklí. Cesta kolem světa se však dočkala i vlastního filmu. Ani v něm není o nečekané a neskutečně zábavné situace nouze. Dojde v něm totiž např. i na setkání s jednou světovou hudební hvězdou!

Při zdánlivě obyčejné návštěvy oné místnosti, kam šel Lukáš Pavlásek vykonat potřebu, si totiž k vedlejšímu pisoáru stoupul samotný Bono Vox, frontman legendární kapely U2. Pavlásek byl v šoku a u vytržení. Ještě ve větším šoku ovšem byl druhý den ráno po probuzení. Co se mezi ním a Bonem stalo? Nebo bylo všechno trochu jinak? To i mnoho dalších věcí se dozvíte v zábavném cestopisu Cesta kolem světa.

Zábavné filmové putování Ondry Sokola a Lukáše Pavláska můžete zhlédnout v našem ARCHIVU. A hned poté se podívejte i na SERIÁL.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesta kolem světa: Jak se Bono Vox ocitl u Pavláska na pokoji?

 

Ondřej s nešťastným Lukášem zpívají karaoke v Japonsku.

Pravda o zákulisí natáčení nejšílenější cesty všech dob – filmu Cesta kolem světa

 

reklama