Videa

27. listopadu 2020 14:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Lukáš Pavlásek močil vedle slavného světového zpěváka! Neuhádnete, co šíleného se pak stalo

Film Cesta kolem světa, v němž Lukáš Pavlásek s Ondrou Sokolem servírují hodně svérázný cestopis, měl i jedno nečekané cameo!

V minulých týdnech jste na obrazovkách televize Prima COOL mohli sledovat lehce šílený cestopisný seriál Cesta kolem světa, v němž oblíbení baviči a herci Ondřej Sokol a Lukáš Pavlásek navštívili během půl roku natáčení 15 zemí a přes 50 zajímavých míst. A divákům nabídli trochu jiné cestování, než na jaké jsou v podobných pořadech zvyklí. Cesta kolem světa se však dočkala i vlastního filmu. Ani v něm není o nečekané a neskutečně zábavné situace nouze. Dojde v něm totiž např. i na setkání s jednou světovou hudební hvězdou!

Při zdánlivě obyčejné návštěvy oné místnosti, kam šel Lukáš Pavlásek vykonat potřebu, si totiž k vedlejšímu pisoáru stoupul samotný Bono Vox, frontman legendární kapely U2. Pavlásek byl v šoku a u vytržení. Ještě ve větším šoku ovšem byl druhý den ráno po probuzení. Co se mezi ním a Bonem stalo? Nebo bylo všechno trochu jinak? To i mnoho dalších věcí se dozvíte v zábavném cestopisu Cesta kolem světa.

Zábavné filmové putování Ondry Sokola a Lukáše Pavláska můžete zhlédnout v našem ARCHIVU. A hned poté se podívejte i na SERIÁL.

Sdílejte článek

Přečtěte si také