Videa

14. prosince 2020 14:58

redakce Prima Lajk

VIDEO: Manželka Zdeňka Pohlreicha vařila v Prostřeno! a šéf ji přišel zkontrolovat. Co v kuchyni objevil?

Tento týden bude v Prostřeno! nejen plný sváteční atmosféry, ale také speciálních hostů. Co řekne své manželce Zdeněk Pohlreich?

Pamatujete si, jak před několika týdny vařilo v populárním pořadu Prostřeno! několik slavných českých šéfkuchařů v čele se Zdeňkem Pohlreichem, Václavem Fričem či Jaroslavem Sapíkem? Tak tento týden vás čeká podobně speciální podívaná. Za plotnu se totiž postaví partnerky či partneři slavných kuchařů a budou se snažit ukázat, že také oni to umí v kuchyni pořádně roztočit. Mezi soutěžícími se tedy objeví např. Zdeňka Pohlreich Gruberová, Marie Fričová či partner populární kuchařky Kamu, Robi Chad. A dojde samozřejmě i na vánoční úkol a speciální hosty.

Hned v pondělí pak ostatním uvaří právě manželka Zdeňka Pohlreicha, která je fanynkou francouzské a italské kuchyně. A během večera prokáže, že i ona umí být skvělý hostitel. Během jídla jí pak samozřejmě přijde na skok překvapit její slavný manžel, aby nejspíš zkontroloval, jak celý večer probíhá. A samozřejmě svou přepadovku pojme se svým typickým humorem a vyčte jí nepořádek v kuchyni. Prostě šéf, jak ho máme nejradši. Jak moc zaboduje Zdeňka mezi protějšky dalších kuchařů?

To zjistíte v novém dílu pořadu Prostřeno! dnes od 17:50 na Primě. Předchozí epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také