Týpek použil k rozříznutí cysty obyčejný řezák na papír.
Autor: youtube.com Týpek použil k rozříznutí cysty obyčejný řezák na papír.

VIDEO: Muž si rozřezává nožem obrovskou cystu plnou hnisu. Nic nechutnějšího jste ještě neviděli!

Publikováno: 03.03.2017
Američan si vyoperoval obrovskou cystu obyčejným řezákem na papír.

reklama

Neznámému Američanovi se udělala na ruce obrovská cysta plná hnisu. K doktoru se však rozhodl nejít a vše vzal do svých rukou. Spolu za asistence svých přátel, kteří celý zákrok dokumentovali, si rozřízl velkou cystu sám. Nepoužil na to ale skalpel nebo jiné chirurgické nástroje. Vše zvládl pouhým řezákem na papír. Doplnil tak sérii videí, kde se různí lidé zbavují cyst třeba pomocí hřebíků, kleští či holýma rukama. Muž si k zákroku zvolil nástroj, který se normálně používá jen k rozřezávání kartonů či papírů. Proto následující video i fotografie rozhodně nejsou vhodné pro slabé povahy. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Muž si rozřezává řezákem obrovskou cystu

Muž si nejprve jedním říznutím rozevře cystu. Patrná je bělavá hnisavá tekutina, která se v ní nachází. Jelikož ale není rána ještě dost hluboká, musí řez ještě jednou opakovat. Z rány se okamžitě začne valit ven obrovské množství hnusného hnisu, o němž jeden z přítomných poznamenává, že vypadá jako sýr riccotta. Tohle byste si ale určitě na chleba neradi namazali! Jeho kolega, který mu se zákrokem pomáhá, otírá hnis z rány. Přitom vydává zvuky, jako kdyby se mu chtělo zvracet. Není se čemu divit. Video je totiž skutečně nechutné. 

Na tohle video potřebujete hodně silný žaludek

VIDEO: Obří cysta musela ven! Zvládnete odporné video plné hnisu vůbec dokoukat?

Zvládnete to?

VIDEO: Tahle odporná cysta měla dokonale kulatý tvar! Ven z hlavy se doslova vykutálela...

reklama