David má doma opět nepořádek.
David má doma opět nepořádek.

VIDEO: Návrat v Prostřeno! Bordelář David pozval všechny do svého uklizeného bytu. Měl tam ale zase špínu!

Publikováno: 24.06.2016
Oblíbený pořad se vrací k týmu soutěžících z jižní Moravy, mezi nimiž nejvíce vyčníval bordelář David. A ze svých chyb se ani po natáčení zřejmě nepoučil.

reklama

Už tuto neděli vám televize Prima nabídne speciální letní vydání pořadu Prostřeno! s názvem Poslední večeře. V něm se vrátí ty nejpopulárnější soutěžní týmy uplynulých měsíců. Vy se tak mimo jiné dozvíte, jak se jejich životy změnily, a zda se spolu po soutěži lidé ještě baví. V prvním díle se vrátíme k soutěžícím z jižní Moravy, mezi nimiž byl i bordelář David. Toho si diváci pamatují díky tomu, že měl doma neskutečný smrad a nepořádek a ostatní soutěžící u něj odmítali jíst.

Tentokrát se David rozhodl pro reparát a chtěl ostatním dokázat, že nyní už je opravdu čistotný. Jenže realita byla opět jiná a v jeho bytě byl možná ještě větší nepořádek než posledně! Milan se zde dokonce bál čehokoliv dotknout. To už ale ostatní nehodlali nechat jen tak a začali mu doma pořádně uklízet. Jak nakonec tato návštěva dopadne? A dorazí na toto setkání nakonec všichni?

To uvidíte ve speciálním díle Prostřeno! na Primě v neděli od 17.35.

Prostřeno - nepořádek

VIDEO: Humus v Prostřeno! Soutěžící má doma smrad a bordel. Jeho jídlo nechce nikdo jíst!

Kdo ochutnal psí maso?

VIDEO: Šok v Prostřeno! Petra snědla psa a prý byl výborný! Naservíruje ho i soutěžícím?


reklama