Videa

24. června 2016 15:39

redakce Prima Lajk

VIDEO: Návrat v Prostřeno! Bordelář David pozval všechny do svého uklizeného bytu. Měl tam ale zase špínu!

Oblíbený pořad se vrací k týmu soutěžících z jižní Moravy, mezi nimiž nejvíce vyčníval bordelář David. A ze svých chyb se ani po natáčení zřejmě nepoučil.

Už tuto neděli vám televize Prima nabídne speciální letní vydání pořadu Prostřeno! s názvem Poslední večeře. V něm se vrátí ty nejpopulárnější soutěžní týmy uplynulých měsíců. Vy se tak mimo jiné dozvíte, jak se jejich životy změnily, a zda se spolu po soutěži lidé ještě baví. V prvním díle se vrátíme k soutěžícím z jižní Moravy, mezi nimiž byl i bordelář David. Toho si diváci pamatují díky tomu, že měl doma neskutečný smrad a nepořádek a ostatní soutěžící u něj odmítali jíst.

Tentokrát se David rozhodl pro reparát a chtěl ostatním dokázat, že nyní už je opravdu čistotný. Jenže realita byla opět jiná a v jeho bytě byl možná ještě větší nepořádek než posledně! Milan se zde dokonce bál čehokoliv dotknout. To už ale ostatní nehodlali nechat jen tak a začali mu doma pořádně uklízet. Jak nakonec tato návštěva dopadne? A dorazí na toto setkání nakonec všichni?

To uvidíte ve speciálním díle Prostřeno! na Primě v neděli od 17.35.


Přečtěte si také