Videa

15. ledna 2021 16:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejhezčí momenty zesnulé Zuzany Drnek v Prostřeno! Čím diváky tolik okouzlila?

Tragická smrt známé účastnice Prostřeno! všechny šokovala. Co všechno o svém životě prozradila ve slavném pořadu?

Minulý týden proběhla médii šokující zpráva o smrti známé účastnice pořadu Prostřeno! Zuzany Drnek. Na první pohled usměvavá žena a matka dvou dětí spáchala sebevraždu ve svém fitness studiu. Bylo jí pouhých 35 let. Její smrt byla pro všechny šokující i kvůli tomu, že z pořadu si ji lidé pamatovali jako věčně usměvavou a energickou ženu, kterou na první pohled jen tak něco nerozhodí. Jenže v uplynulých měsících prožívala Zuzana těžké rodinné chvíle a složitá situace ji podle všeho nakonec dohnala i k velmi smutnému činu.

Zuzana se v Prostřeno! objevila rovnou dvakrát. Při prvním účinkování v roce 2016 byla učiněnou reklamou na štěstí. Bylo vidět, že jí v životě nic nechybí a užívala si manželství i narození své první dcery. Diváky tehdy okouzlila svou pozitivní náladou i kulinářským uměním. Celý týden navíc vyhrála. Podruhé se v pořadu objevila loni na podzim, kdy už byla její soukromá situace daleko složitější. Před kamerou se ovšem snažila nedávat nic najevo a nebyla jí cizí žádná sranda. I čas v kuchyni si dokázala dle následujícího videa pořádně zpestřit.

O vážných soukromých problémech se však rozpovídala i při samotném natáčení. Zuzana Drnek sice přivítala na svět druhého potomka, její manželství však skončilo krachem a během natáčení právě probíhal vážný spor o děti. Zuzana navíc v té době řešila problémy s alkoholem, kvůli nimž jí byly děti bohužel i odebrány a přešly do péče otce. Nevyhnuly se jí pak bohužel ani trable v podnikání. Při soutěžním týdnu však nedávala své starosti příliš najevo a mnoho diváků zaujala svou bojovností a zdánlivě usměvavou povahou. Chtěla tak lidem jasně ukázat, že i v těchto těžkých chvílích je potřeba myslet pozitivně.

A během zábavy byla samozřejmě pro každou legraci.

Jenže její problémy ovšem ani po zastavení kamer neskončily. Spor o děti Zuzana Drnek podle CNN Prima NEWS nakonec prohrála, i přesto se s nimi ovšem mohla v poslední době zase vídat. „Jediné, jak si to dokážu vysvětlit, je, že jak začala střízlivět, docházelo jí, co vše udělala. Navíc najednou měla zpět i dcery a nezvládala je. Já se teď hlavně soustředím na to, aby holčičky nic nepocítily a byly šťastné,“ sdělil po smrti manželky Filip Drnek pro Blesk.cz. Úplnou pravdu o důvodu jejího tragického rozhodnutí se už asi nedozvíme. Diváci Prostřeno! ale na ni nikdy nezapomenou.

Zavzpomínejte společně s námi nejen na její nejslavnější momenty a pusťte si i její památné epizody.

Přehrajte si celý loňský díl Prostřeno! se Zuzanou Drnek.

V našem ARCHIVU pak samozřejmě najdete i její první vystoupení v Prostřeno! z roku 2016.


Přečtěte si také