Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Nová deska Davida Kollera má ohromný úspěch. Rockera tak čeká přes dvacet koncertů!

skrivaa. Publikováno: 10.06.2015
David Koller opět ovládá české hudební nebe. Jeho nová deska ČeskosLOVEnsko jde na dračku a Koller má v diáři naplánovaných více než dvacet koncertů.

reklama

Měsíc a půl od uvedení nového alba Davida Kollera se jeho výtvor vyšvihl mezi nejúspěšnější tohoto roku. Koller ale stejně zůstane nejspíš navždy spojený s rozpadlou kapelou Lucií. Ta se sice sešla minulý rok v červnu a několikrát vyprodala O2 arénu, ale další počiny zatím neplánuje.

Část kapely má Koller na pódiu ale i teď. Třeba jeho současný basista Marek Minárik s ním nahrával desku Pohyby v roce 1996.

Na koncertech Davida Kollera nesmí chybět ani jeho syn Adam, který je už nedílnou součástí kapely. "Je v tom odmalička. Kluci z Lucie byli jeho strejdové a Adam začal hrát, když mu byli čtyři roky, tak to má fakt v krvi," řiká o Adamovi jeho táta.

Style - Koller

VIDEO: Rocker David Koller byl v mládí pořádný uličník! Za co ho vyloučili ze školy?

David Koller (Profilová fotografie)

Další singl hudebník: David Koller z Lucie je opět bez partnerky, ale...

reklama