návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

VIDEO: Podívejte se na exkluzivní rozhovor s Jiřím Kajínkem! Co všechno musel zažít ve vězení? Bojí se něčeho na svobodě?

Co všechno řekl televizi Prima nejslavnější bývalý vězeň Česka?
Vydáno: 24.05.2017
Exkluzivní rozhovor s Jiřím Kájinkem.
Autor: Profimedia.cz a FTV Prima Exkluzivní rozhovor s Jiřím Kájinkem.

V České republice asi aktuálně neexistuje sledovanější osoba, než jakou je Jiří Kajínek. Bývalý vězeň dostal včera od prezidenta Miloše Zemana dlouho očekávanou milost a po 23 letech opustil vězení. Muž původně odsouzený na doživotí si tak užívá po letech svobody a je středem pozornosti médií. I přesto, že si chce hlavně užívat svobodu a poznávat moderní svět, rozhodl se dát televizi Prima exkluzivní půlhodinový rozhovor. A dozvíte se v něm opravdu zajímavé věci!

Připomeňte si celý Kajínkův příběh:

Co prozradil o falšování zdravotní dokumentace ve vězení? Proč ho neustále přesunovali a co vadilo všem ředitelům věznic? A co se podle něj stalo onen osudný den na Borských polích? To vše se od Jiřího Kajínka dozvíte v mimořádné relaci Krimi zpráv.

Podívejte se na exkluzivní rozhovor už teď!

 


Článek je zařazen v: rozhovor , vězení , milost , Svoboda , Jiří Kajínek , exkluzivní

reklama