reklama

reklama

VIDEO: Pražskou policistku napadli tři muži, záhy toho ale hodně litovali. Tyhle záběry otřásly Českem!

Publikováno: 01.11.2017
Jak si poradila statečná policistka s třemi muži, kteří ji chtěli napadnout?

reklama

Šokující video, které nám poslal pozorný divák, ukazuje záběry z bezpečnostních kamer jednoho skladu v pražském Braníku. Na nich se policistka na ulici poblíž tamního Penny Marketu rozhodla prozkoumat podezřelé auto, jež mělo spadlou poznávací značku. V tu chvíli na ni ovšem z auta ostře vystartoval neznámý muž. Ten na ni začal viditelně křičet a po chvilce se ji snažil dokonce napadnout! To ovšem neměl dělat.

Muž strčil ženu do kolejí.

VIDEO: Děsivé záběry, které šokují internet! Muž brutálně shodil ženu do kolejí! Co se jí stalo?

Hrdinná policistka muže ihned ostře zpacifikovala na kapotu auta. Když mu pak přišli na pomoc z auta jeho dva kumpáni, kteří ji chtěli taktéž napadnout, také s nimi ostře zatočila. Jednoho z nich ihned uzemnila a ten druhý raději zbaběle utekl. Její odvážný policejní zásah pak doslova bere dech a my se pro vás již teď snažíme o události i samotné policistce zjistit více informací.

Tento incident pak jasně ukazuje, jak nečekané a nebezpečné situace musí někdy policisté řešit. O tom se ostatně můžete přesvědčit i v čím dál více sledovaném pořadu Policie v akci, jenž vám přináší každodenní policejní práci a řešení deliktů či přestupků zblízka. Ten můžete sledovat na Primě každý všední den v 16.50!

Na pořad Policie v akci se můžete podívat také zde.

Tragédie za jízdy

VIDEO: Hororové záběry z jízdy! Žena zemřela poté, co nahá vylezla z okýnka a ukazovala prsa na kameru!

reklama