Videa

10. října 2022 16:56

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Přišla jen v podprsence? Nikola v Prostřeno! provokuje sexy výstřihem

Prostřeno! XXVI (34) - Slivovička

Ve čtvrtečním Prostřeno! se k plotně postaví maminka dvou dětí Renata. Vždycky si chtěla zkusit uvařit pro cizí lidi, tak se jí to splní. Nervy ovšem pracují a hostitelka ztrácí řeč už při přípitku. Možná v tom roli hraje i pohled na jednu polonahou soutěžící.

Tento týden v Prostřeno! bojují o výhru soutěžící z Jihomoravského kraje. V pondělí zažili požár grilu u Kamila, v úterý přišlo podezření, že je Denisa anorektička, ve středu zase Martin lhal o tom, že už v soutěži jednou byl. Ve čtvrtek k sobě pozve hosty nenápadná Renata. Ta působí jako milá a nekonfliktní osoba, která si ani neumí představit, že by mezi jejími soupeři mohl být taktik. „Já jsem opravdu naivní, že si to nepřipouštím,“ prohlásila ve středu.

Na přípitek hostům Renata přinese slivovici. „Tak, já vás tady hrozně ráda vítám,“ začne poněkud neobratně úvodní řeč a pak vyprskne smíchy. Když se pak hosté postaví k přípitku, nebudou vědět, kam s očima. Nejmladší soutěžící, sedmnáctiletá Nikola, totiž zvolí opravdu odvážný outfit. Šatičky příliš prostoru pro fantazii nenabízejí a skoro to vypadá, jako by přišla studentka jen v podprsence. Odvaha jí opravdu nechybí a kameraman bude mít co dělat, aby zabíral taky ostatní soutěžící. Nejčastěji diváci uvidí ochutnávat jídla právě sympatickou Nikolu.

Podívejte se, jak se Renatě daří při flambování pomeranče:

O pozornost bude v přítomnosti Nikoly hostitelka bojovat všemi prostředky. Skoro si při flambování zapálí kuchyň. Do soutěže šla Renata s tím, že by chtěla zažít a vyzkoušet něco nového. Pro své hosty připraví variaci kanapek, kuřecí vývar s nočky, vepřovou panenku plněnou parmskou šunkou s grilovanou zeleninou a smetanovými bramborami, na závěr bude servírovat nepečený cheesecake s flambovaným pomerančem. Flambovat se rozhodla i proto, že prý nechce, aby byl Kamil jediný, komu doma hořelo. Pondělní soutěžící přišel kvůli požáru grilu o hlavní chod a musel jídlo objednat z restaurace. Dopadne Renata podobně?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také