Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Skandál! Neznámý youtuber na české dálnici pil lahváče na střeše auta! Co se mu stalo?

Publikováno: 28.06.2017
Kdo za tímto šílenstvím stojí?

reklama

Na českém internetovém rybníčku se objevily šokující a naprosto šílené záběry, ze kterých vám půjde mráz po zádech. Neuvěřitelná situace se stala na české dálnici, na níž jeden z řidičů zaznamenal opravdového šílence. Jeho kamera zde zachytila muže, jenž z místa spolujezdce vylezl za jízdy na střechu auta. Zde si pak dokonce sedl a otevřel si zde svou oblíbenou láhev piva, z které se napil!

Týpek se snažil vytlačit motorkáře.

VIDEO: Drsné záběry, které děsí internet! Týpek se snažil vytlačit motorkáře ze silnice. Krutě na to doplatil

Muži se jako zázrakem nic nestalo a on po chvilce jakoby nic opět zalezl zpět do auta. Podrobnosti o tomto šíleném kousku prozatím nejsou známy a stále se neví, kdo za tímto nebezpečím stojí. Nám se ovšem podařilo zjistit, že se nejspíš jedná o youtubera, který na sebe chtěl za každou cenu upozornit. Brzy vás budeme blíže informovat. Vy ale nic takového rozhodně nikdy nezkoušejte!

Žralok ve Vltavě - záběry z pražské pouliční kamery

VIDEO: Tyhle záběry z bezpečnostních kamer dokazují přítomnost žraloka ve Vltavě! Pořád tomu nevěříte?

Někteří lidé jsou pro lajky schopni udělat cokoliv.

GALERIE: Kvůli těmto selfíčkům zemřelo už spousty lidí. Kam až jsou takoví blázni schopni zajít?

reklama