Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Videa

VIDEO: Tohle je ta nejnechutnější žádost o ruku! Týpek schovával prstýnek ve svém žaludku!

Někdy příliš originality spíše škodí!
Vydáno: 25.05.2017
Tohle je tedy úlet!

Sníte o tom, že až vás váš partner požádá o ruku, bude to tím nejromantičtějším a nejoriginálnějším způsobem? Tak pozor na to, protože tohle nemusí vždy dopadnout dobře. Příkladem může být tento pár. Podobnou žádost o ruku totiž dívka určitě nečekala! Její přítel pro ní totiž připravil skutečně bizarní zásnuby. Celé to navíc natáčel, proto se nad tím nyní můžete “rozplývat” spolu s jeho přítelkyní.  

Jelikož je jeho přítelkyně zdravotní sestra, rozhodl se pojmout zásnuby skutečně originálně. Do rány na břiše si nacpal prstýnek a nechal svou partnerku, aby mu vyměnila obvaz. Ta se samozřejmě všimla, že se v jeho ráně nachází neznámý předmět, proto popadla pinzetu a vytáhla mu svůj prstýnek přím ze žaludku. Okamžitě jak jí došlo, o co se jedná, rozplakala se a žádost o ruku samozřejmě přijala. Kdo jiný by si kvůli ní nacpal dobrovolně prstýnek do bolestivé rány? 

Tohle je skutečně velmi nechutné!

FOTO: Žena našla v polévce lidský prst! Neuvěříte, jak se tam vzal!

Malá Liya trpí vzácným syndromem.

GALERIE: Šípková Růženka skutečně existuje! Tato dívenka trpí vzácným syndromem a neustále spí


Reklama
Článek je zařazen v: video, žádost o ruku, hnus, prstýnek, zásnuby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama