Videa

30. listopadu 2021 16:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Prostřeno?! Ruda z Ostravy místo vaření objednal hotové jídlo a ohřál ho v mikrovlnce!

Prostřeno! XXIV (77) - Michal vaří

Známý bavič a moderátor Michal Kavalčík sice účinkuje v kuchařské show, ale rozhodl se, že v ní rozhodně nebude vařit. Jak na to budou reagovat ostatní soutěžící?

Tento týden je v oblíbeném pořadu Prostřeno! zase jedním z těch speciálních. Účinkují v něm totiž výhradně známí moderátoři z rádií. A jedním z nich je i populární showman Michal Kavalčík, který dříve proslul pod svým alter egem Ruda z Ostravy. I když tuto svoji tvář už uložil k ledu a v posledních letech účinkuje už jen výhradně pod svým jménem, šílený humor mu pořád není cizí. A že na sebe rád velmi upozorňuje, potvrzuje i v Prostřeno!, kde tak trochu otestuje i nervy ostatních soutěžících.

Už během pondělí se dostal do menšího konfliktu s hostitelem Danielem Ferencem, který úplně nedával Kavalčíkovou divoké vystupování. Ještě větší humbuk ovšem vyvolá během svého hostitelského večera. Místo toho, aby ukázal ostatním své kuchařské dovednosti a vytřel všem zrak, totiž objedná z internetu hotová jídla a poté je ohřeje v mikrovlnce! A všem se samozřejmě snaží naznačit, že takové množství jídel opravdu navařil sám! Ti se ovšem nenechají opít rohlíkem a doufají, že jde pouze o jeho prank. A posléze se sami sebe ptají, zda Michal Kavalčík vůbec umí vařit. Jak se mu podvod s ohřívaným jídlem nakonec vyplatí?

Dívejte se na nový díl Prostřeno! dnes v 17:50 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU!