Videa

18. března 2021 13:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Prostřeno! Vegetariánka Radka najde v jídle slaninu! Jaká bude její reakce?

Vegetariánka Radka v Prostřeno! řekla, že za maso bude strhávat body a chce vegetariánskou stravu. Ve čtvrtek jí ale čeká nemilé překvapení.

Tento týden na sebe v pořadu Prostřeno! nejvíce pozornosti upoutala vegetariánka Radka. Ta nejenže si chtěla ke všem ostatním soutěžícím vzít svého psa, ale hlavně vyvolala diskuze svým razantním prohlášením. Maso zkrátka na její talíř nepatří, a pokud ho při večeřích objeví, záporně se to projeví na jejím bodování. A kdo pro ni naopak připraví alternativní menu, má u ní body k dobru. Ostatní hostitelé asi nebyli z této podmínky příliš nadšeni, chtěli se však přizpůsobit. Jenže Petrovi se to během čtvrtečního večera bohužel příliš nepovede.

Radka totiž najde ve svém vegetariánském jídle zbytky slaniny. Jedná se podle všeho opravdu o kousek, jenž se tam dostal nedopatřením, a je vidět, že Petra tento omyl mrzí. Jenže Radka ihned po objevení přestává jíst a je vidět, že v tomhle u ní vlak prostě nejede. Radka je ze situace evidentně mírně naštvaná, a dokonce přemýšlí i o tom, zda Petr nedal masovou pochoutku do jejího jídla schválně. Jak se tento přešlap nakonec projeví na jejím finálním hodnocení?

Nové díly pořadu Prostřeno! sledujte každý všední den v 17:50 na Primě. Předešlé epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také