Videa

1. března 2022 13:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Úchyl v Prostřeno!? Tobias uvaří sprosté špagety 69. Co proboha obsahují?

Prostřeno! XXV (37) - Špagety 69

V úterý soutěžící pořadu Prostřeno! zažijí nečekaně trapnou chvilku, když ochutnají pokrm s lechtivým názvem. Hostitel Tobias jim uvaří něco, co ještě nikdy v životě neochutnali.

Během úterního dílu oblíbeného kuchařského pořadu Prostřeno! se soutěžící z Prahy a Středočeského kraje zapotí nad originálním menu. To obsahuje prazvláštní položku v podobě hlavního chodu s lechtivým názvem. Třiadvacetiletý student práv Tobias naservíruje překvapeným spolustolovníkům své oblíbené jídlo – špagety 69. Pod číslem evokujícím spíše položku z Kámasútry si ostatní představovali leccos, naštěstí šlo jen o obyčejné špagety s rajčatovou omáčkou a krevetami. Proč zvolil student takový název?

Podívejte se, jak se soutěžící popral s dezertem:

Chtěl zkrátka zaujmout. „Já jsem to tam samozřejmě dal, aby si lidi mysleli: Jó, to je úchyl,“ prozradil Tobias svoji prohnanou taktiku. Ve skutečnosti je to prosté, pod tímto číslem si stejné jídlo objednává v restauraci a pokusil se ho napodobit. Zřejmě se mu ale příliš nedařilo a ani šokující název mu v bodování nepomůže, protože soutěžící jeho výtvor ohodnotili velmi vlažně. Vybíravá studentka Ernestýna například doufala, že budou špagety alespoň pikantní. Podle ní byly suché a mělo by v nich být více omáčky. Vzrušující název tedy není vždycky zárukou úspěchu. Lákalo by vás ochutnat špagety 69 nebo byste je hostiteli vrátili? Podaří se Tobiasovi uspět alespoň s ostatními chody?

To se dozvíte v úterným díle pořadu Prostřeno! v 17:50 na Primě!