Videa

28. srpna 2020 15:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zdeněk Pohlreich v Prostřeno! Přiznal, co si o populárním pořadu vlastně myslí

Speciální týden pořadu Prostřeno! s šéfkuchaři je tady! A Zdeněk Pohlreich v něm učiní nečekané přiznání!

Jako vždy po letních prázdninách i tento rok se můžete na obrazovkách Primy těšit na zbrusu nové díly oblíbeného pořadu Prostřeno! A tentokrát si pro nás tvůrci připravili na začátek něco speciálního. Čeká vás totiž týden šéfkuchařů, v nichž změří své síly kuchařská esa Václav Frič, Jaroslav Sapík, Gianfranco Coizza, Khanh Ta a také Zdeněk Pohlreich. Kuchaři se budou vzájemně navštěvovat ve svých restauracích a budou se snažit ostatní oslnit svým parádním menu.

Hned v pondělí pak bude za hostitele právě Pohlreich, který ostatní zavede do své restaurace Divinis. A hned první den u něj dojde k nečekanému přiznání. Vyjádří se totiž k samotnému pořadu Prostřeno! Pokud si však myslíte, že k němu byl „šéf“ kritický a klasicky rozjel svou kanonádu sprostých slov, budete asi hodně překvapeni.

Naopak, Zdeněk se přiznal, že s rodinou na pořad pravidelně kouká, a dokonce si myslí, že se v něm objevilo i několik nadějných kuchařů! Další dny se pak pozastavil nad tím, co všechno účastníci soutěže během jednoho dne snědí a jaké porce se v Prostřeno! dávají. Souhlasíte s ním?

Sledujte premiérové Prostřeno! od pondělí v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také