Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Žilková – Minikoně dceři koupila na internetu!

nadvori. Publikováno: 07.03.2015
Když vaše dítě zatouží po zvířátku, většinou se mu to snažíte rozmluvit, protože tušíte, že venčit, krmit a starat se, budete nakonec vy. Veronika Žilková se ale domácích mazlíčků rozhodně nebojí, když dcera Kordula zatoužila po koni, snad ani nezaváhala a jednoho objednala na internetu.

reklama

Plemeno Minihorse vzniklo v Anglii a ve Spojených státech a je výsledkem téměř čtyřsetletého křížení několika různých plemen. Tito koníci často sloužili jako královské dary určené pro děti šlechty nebo pracovali v mělkých kamenouhelných dolech. Minihorse je vlastně „zmenšený“ normální kůň, při zachování základních tělesných proporcí. Právě takového koníka dostala Kordula Stropnická k Vánocům.

„Koní se bojím. A bojím se i tohohle koně,“ říká Veronika Žilková a dodává, že má vztah ke všem zvířatům, které si pořídily její děti. „A zároveň k tomu dostanu také to privililegium, že se o jejich zvířata smím starat,“ směje se a říká, že to ale není případ minikoně. Toho si prý Kordulka obstarává výhradně sama. Vstává o hodinu dřív do školy, vykydá stáj, dá koni seno a vodu, a pak teprve jde do školy.

„Koně jsou prostě můj život,“ říká Kordulka. Její koníček Frodo už moc nevyroste, zato se toho může spoustu naučit. „Tihle koně jsou schopni čehokoliv. Naučit ho tancovat, točit na místě… chce to čas. Učenlivej ale je,“ říká koníkův trenér Karel Fryč.

Na kolik takový kůň přijde? Sám o sobě drahý není. Jen další investice už jsou trochu vyšší…

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Veronika Žilková má nového koníčka - a tak mu vozí v kufru slámu

Proč vozí Žilková v kufru SLÁMU?!

Video VIP zprávy: Veronika Žilková se pustila do boje s magistrátem

Žilková vytáhla do boje: Za statek a koně!


Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování

Tetování z lásky: Největší blbost, kterou dělají i známé osobnosti!

Video VIP zprávy: Co letí ve světě modelingu

Rozdíly ve světě modelingu: V Čechách silikony, v zahraničí…?

Další videa najdete ZDE.

reklama