Virály

24. března 2023 15:31

redakce Prima Lajk

11letý kluk závislý na videohrách dostal od táty geniální trest. Co musel dělat?

Tenhle táta si se závislostí svého syna poradil perfektně. Co mu za neustále hraní videoher nařídil?

Číňan jménem Huang se potýkal se závislostí svého jedenáctiletého syna, který hrál neustále videohry. Když zjistil, že vůbec nespí a hraje po večerech na svém telefonu, lámal si hlavu s tím, jak svého syna potrestat. Nakonec malému závislákovi naordinoval jeho vlastní medicínu. Donutil ho hrát bez přestávky dlouhých 17 hodin. Výsledek? Chlapec nakonec svého otce prosil o slitování.

Možná vám to připomíná praxi některých českých rodičů, kteří měli podobný způsob, když přišli na to, že jejich dítě kouří. Pak po nich například chtěli vykouřit několik cigaret najednou. V překladu to znamená, že se v podstatě onu špatnost dítěti snaží zprotivit.

Klučina nakonec musel ještě napsat dopis v anglickém jazyce, ve kterém slíbil, že už nebude hrát videohry dlouho do noci. Otec svou zkušenost sice sdílel na sociálních sítích, apeloval však na rodiče, že tato metoda sice na jeho syna fungovala, ale nedoporučuje ji ostatním. V dalším videu svého syna pochválil, nosí prý domů obvykle dobré známky a tráví s ním hodně času venku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také