návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

1,2 milionu lidí chce vběhnout do zakázané Oblasti 51! Doufají, že je nikdo nezastřelí

Bizarní událost chytla zájem lidí na Facebooku.
Vydáno: 14.07.2019
Lidé chtějí vpadnout do Oblasti 51 1
Autor: istock.com Lidé chtějí vpadnout do Oblasti 51 1

O přísně utajované Oblasti 51 už jste nejspíš někdy slyšeli. Území tajné americké základny na zkoumání UFO (sarkasmus, možná) se nachází v Nevadě, a kolem toho, co přesně se uvnitř nachází, se už několik dekád vytváří různé konspirační teorie. Všichni bychom samozřejmě chtěli, aby tam byli mimozemšťani, reálně to ale asi bude úplně obyčejná vojenská základna.

Každopádně už brzy možná dostaneme odpověď na pár otázek, na Facebooku se totiž vytvořila událost „Storm Area 51, They Can't Stop All of Us“, která víceméně navádí k tomu, aby lidé hromadně naběhli do zakázané základny a zjistili, co se tam sakra děje. K této akci už se přitom přihlásilo 1,2 milionu lidí, což rozhodně není málo. Má to ale jeden malý háček.

Autor události vše myslel jako humor, který mu na internetu měl přinést pár pomyslných palců nahoru, a reálně doufá, že tam nikdo ve skutečnosti nepoběží, protože by byl nejspíš zastřelen. Nebo možná ne zastřelen, ale minimálně už bychom o něm nikdy neslyšeli. Událost si můžete najít pod tímto odkazem, geniální bojový plán pak naleznete níže.

Plán útoku na Oblast 51 1
Autor: facebook.com Plán útoku na Oblast 51 1
Článek je zařazen v: Oblast 51 , zakázaná , základna , vojáci , USA , Amerika , vláda , UFO , mimozemšťan

reklama